Департамент соціальної політики ОДА, від 14 вересня 2021 р. № 351
Київ
Про виділення коштів

Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації», до рішень обласної ради від 23.12.2020 № 42-2/2020 “Про обласний бюджет на 2021 рік” (зі змінами) та від 06.06.2014 № 1259-28/2014 “Про обласну програму підтримки сімей загиблих, постраждалих учасників Революції Гідності, учасників бойових дій, осіб, які перебувають чи перебували у складі добровольчих формувань, що утворилися для захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, та інших громадян, які залучалися і брали безпосередню участь в антитерористичній операції в районах її проведення, чи у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення” (зі змінами), розпорядження облдержадміністрації від 24.04.2019 № 191 ”Про затвердження Порядку використання коштів обласного бюджету для надання матеріальної допомоги учасникам антитерористичної операції, Операції Об’єднаних Сил, членам їх сімей” (зі змінами), із врахуванням листа департаменту соціальної політики обласної державної адміністрації від 17.08.2021 № 1171/03-07/09-21:

1. Департаменту соціальної політики облдержадміністрації (В. Корженьовський) виділити кошти в сумі 50 000,00 (п’ятдесят тисяч) гривень для надання матеріальної допомоги у зв’язку з втратою члена сім’ї, смерть якого пов’язана з участю в антитерористичній операції, Операції Об’єднаних Сил, Витвицькій Тетяні Володимирівні (матері загиблого Витвицького Андрія Ярославовича.

2. Департаменту фінансів облдержадміністрації (І. Мацькевич) здійснити фінансування за рахунок коштів обласного бюджету за кодом КПКВКМБ 0813242 «Інші заходи у сфері соціального захисту і соціального забезпечення», передбачених на виконання обласної програми підтримки сімей загиблих, постраждалих учасників Революції Гідності, учасників бойових дій, осіб, які перебувають чи перебували у складі

добровольчих формувань, що утворилися для захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, та інших громадян, які залучалися і брали безпосередню участь в антитерористичній операції в районах її проведення, чи у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення.

3. Департаменту соціальної політики обласної державної адміністрації (В. Корженьовський) перерахувати кошти в сумі 50 000,00 (п’ятдесят тисяч) гривень на рахунок Витвицької Т. В.

4. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – департамент соціальної політики обласної державної адміністрації (В. Корженьовський).

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Б. Футерка.


Голова обласної 

державної адміністрації                                              Світлана ОНИЩУК 


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux