Розпорядження ОДА
Київ
Про виділення коштів

Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації», рішень Івано-Франківської обласної ради від 17.12.2021 № 342-11/2021 «Про обласний бюджет на 2022 рік» (зі змінами) та від 12.11.2021 № 274-10/2021 «Про обласну програму підтримки сімей загиблих, постраждалих учасників Революції Гідності, учасників бойових дій, осіб, які перебувають чи перебували у складі добровольчих формувань, що утворилися для захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, та інших громадян, які залучалися і брали безпосередню участь в антитерористичній операції в районах її проведення, чи у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення на 2022-2026 роки», розпорядження Івано-Франківської облдержадміністрації від 24.02.2022 № 81 «Про затвердження Порядку використання коштів обласного бюджету для надання матеріальної допомоги учасникам антитерористичної операції, Операції Об’єднаних Сил, членам їх сімей»:


1. Департаменту соціальної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації (У. Миронюк) виділити кошти в сумі 60 000,00 (шістдесят тисяч) гривень для надання матеріальної допомоги до роковин трагедії сім’ям загиблих (померлих) під час проведення антитерористичної операції, Операції Об’єднаних Сил:

Барнич Любові Іванівні (матері загиблого Барнича Сергія Михайловича), жительці , м. Калуша;

Коцюмасі Ірині Тарасівні (дружині загиблого Коцюмахи Олександра Григоровича), жительці с... Надвірнянського району.

2. Департаменту фінансів Івано-Франківської обласної державної адміністрації (І. Мацькевич) здійснити фінансування за рахунок коштів обласного бюджету за кодом КПКВКМБ 0813242 «Інші заходи у сфері соціального захисту і соціального забезпечення», передбачених на виконання обласної програми підтримки сімей загиблих, постраждалих учасників Революції Гідності, учасників бойових дій, осіб, які перебувають чи перебували у складі добровольчих формувань, що утворилися для захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, та інших громадян, які залучалися і брали безпосередню участь в антитерористичній операції в районах її проведення, чи у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення на 2022-2026 роки.

3. Департаменту соціальної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації (У. Миронюк) перерахувати кошти:

в сумі 30 000,00 (тридцять тисяч) гривень на рахунок Барнич Л. І., відкритий в АТ «Ощадбанк»;

в сумі 30 000,00 (тридцять тисяч) гривень на рахунок Коцюмахи І. Т., відкритий в АТ КБ «Приватбанк».

4. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – департамент соціальної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації (У. Миронюк).

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації Л. Сірко.Голова обласної державної 

адміністрації – начальник

обласної військової адміністрації                                                 Світлана ОНИЩУК 

 


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux