Розпорядження ОДА
Київ
Про виділення коштів

Про виділення коштів

 

Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації», рішень Івано-Франківської обласної ради від 23.12.2020 № 42-2/2020 “Про обласний бюджет на 2021 рік” (зі змінами) та від 06.06.2014 № 1259-28/2014 “Про обласну програму підтримки сімей загиблих, постраждалих учасників Революції Гідності, учасників бойових дій, осіб, які перебувають чи перебували у складі добровольчих формувань, що утворилися для захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, та інших громадян, які залучалися і брали безпосередню участь в антитерористичній операції в районах її проведення, чи у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення” (зі змінами), розпорядження Івано-Франківської облдержадміністрації від 24.04.2019 № 191 ”Про затвердження Порядку використання коштів обласного бюджету для надання матеріальної допомоги учасникам антитерористичної операції, Операції Об’єднаних Сил, членам їх сімей” (зі змінами):


1. Департаменту соціальної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації (В. Корженьовський) виділити кошти в сумі 125 000,00 (сто двадцять п’ять тисяч) гривень для надання матеріальної допомоги сім’ям зниклих безвісти під час проведення антитерористичної операції, Операції Об’єднаних Сил, згідно із списком, що додається.

2. Департаменту фінансів Івано-Франківської обласної державної адміністрації (І. Мацькевич) здійснити фінансування за рахунок коштів обласного бюджету за кодом КПКВКМБ 0813242 «Інші заходи у сфері соціального захисту і соціального забезпечення», передбачених на виконання обласної програми підтримки сімей загиблих, постраждалих учасників Революції Гідності, учасників бойових дій, осіб, які перебувають чи перебували у складі добровольчих формувань, що утворилися для захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, та інших громадян, які залучалися і брали безпосередню участь в антитерористичній операції в районах її проведення, чи у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення.

3. Департаменту соціальної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації (В. Корженьовський) перерахувати кошти в сумі 125 000,00 (сто двадцять п’ять тисяч) гривень на рахунки осіб, зазначених у списку, відкриті в установах банку.

4. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – департамент соціальної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації (В. Корженьовський).

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації Л. Сірко.


Голова 

облдержадміністрації                                                Світлана ОНИЩУК 


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux