Про видачу ліцензій

 

Відповідно до законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про ліцензування видів господарської діяльності», постанови Кабінету Міністрів України від 05.08.2015 № 609 «Про затвердження переліку органів ліцензування та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України», розпорядження Івано-Франківської облдержадміністрації від 30.10.2015 № 721 «Про ліцензування» (зі змінами) та враховуючи протокол від 04.10.2021 № 1 ліцензійної комісії з питань ліцензування господарської діяльності з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, виробництва теплової енергії, транспортування теплової енергії магістральними і місцевими (розподільчими) тепловими мережами та постачання теплової енергії:

1. Видати ліцензію на право провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення суб’єкту господарювання – комунальному підприємству «Водотеплосервіс» Войнилівської селищної ради об’єднаної територіальної громади Калуського району Івано-Франківської області, код ЄДРПОУ 43494031, вулиця Шевченка, 114, селище міського типу Войнилів, Калуський район, Івано-Франківська область.

2. Видати ліцензію на право провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення суб’єкту господарювання – міському комунальному підприємству «Косів» Косівської міської ради, код ЄДРПОУ 41845519, майдан Незалежності, 11, місто Косів, Косівський район, Івано-Франківська область.

3. Видати ліцензію на право провадження господарської діяльності з транспортування теплової енергії магістральними і місцевими (розподільчими) тепловими мережами суб’єкту господарювання – товариству з обмеженою відповідальністю «Європейська енергетична компанія», код ЄДРПОУ 39698497, вулиця 22 Січня, 55, селище міського типу Брошнів-Осада, Калуський район, Івано-Франківська область.

4. Видати ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання теплової енергії суб’єкту господарювання – товариству з обмеженою відповідальністю «Альтер Енерджі Долина», код ЄДРПОУ 39527474, вулиця Шашкевича, 28, місто Золочів, Золочівський район, Львівська область.

5. Рекомендувати суб’єктам господарювання, щодо яких прийнято рішення про видачу ліцензії, внести плату у розмірі 10 відсотків від розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, що діє на день видання цього розпорядження, у строк, передбачений Законом України «Про ліцензування видів господарської діяльності», на рахунок Державної казначейської служби України в Івано-Франківській області, код ЄДРПОУ 37951998, код класифікації доходів бюджету 22011800 (плата за ліцензії, що сплачується ліцензіатами за місцем здійснення діяльності), код відомчої ознаки – 40 (обласні, Київська та Севастопольська міські державні адміністрації).

6. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – департамент розвитку громад та територій, дорожнього, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури облдержадміністрації (Л. Остап’як).

7. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.


 

Голова обласної 

державної адміністрації                                     Світлана ОНИЩУК


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux