Розпорядження ОДА
Київ
Про утворення комісії

Про утворення комісії


Відповідно до частини першої статті 6, пунктів 1, 3 частини першої статті 23, частин першої та шостої статті 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», рішення Івано-Франківської обласної ради від 12 листопада 2021 року № 274-10/2021 «Про обласну програму підтримки сімей загиблих, постраждалих учасників Революції Гідності, учасників бойових дій, осіб, які перебувають чи перебували у складі добровольчих формувань, що утворилися для захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, та інших громадян, які залучалися і брали безпосередню участь в антитерористичній операції в районах її проведення, чи у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення на 2022-2026 роки», з метою удосконалення процедури надання матеріальної допомоги учасникам антитерористичної операції, членам їх сімей, членам сімей загиблих під час антитерористичної операції та ефективного використання коштів обласного бюджету:

1. Утворити комісію з розгляду заяв про надання матеріальної допомоги учасникам антитерористичної операції та Операції Об’єднаних Сил, членам їх сімей, членам сімей загиблих під час антитерористичної операції та Операції Об’єднаних Сил, та особам, які брали участь у бойових діях на території інших держав, членам їх сімей, членам сімей загиблих (померлих) осіб, які брали участь у бойових діях на території інших держав (далі – Комісія), та затвердити її склад, згідно з додатком.

2. Затвердити Положення про Комісію, що додається.

3. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження Івано-Франківської обласної державної адміністрації від 06.11.2018 року № 645 «Про утворення комісії» (зі змінами).4. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання

розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – департамент соціальної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації (У. Миронюк).

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації Л. Сірко.


Голова обласної державної

адміністрації – начальник

обласної військової адміністрації             Світлана ОНИЩУК
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux