Розпорядження ОДА
Київ
Про утворення інвентаризаційної комісії

Про утворення 

інвентаризаційної комісії Відповідно до статей 6, 39, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 10 Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», Положення про інвентаризацію активів та зобов’язань, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 02.09.2014 № 879, враховуючи лист Центральної виборчої комісії від 07.11.2022 № 21-38-1021 та у зв’язку із проведенням річної інвентаризації у Центральній виборчій комісії:


1. Утворити інвентаризаційну комісію Івано-Франківської обласної військової адміністрації (Івано-Франківської обласної державної адміністрації) (далі – комісія) та затвердити її склад згідно з додатком.

2. Комісії забезпечити проведення інвентаризації комп’ютерного обладнання, програмно-апаратних комплексів системи відеоспостереження та виборчих скриньок, переданих Центральною виборчою комісією на відповідальне зберігання Івано-Франківській обласній державній адміністрації, станом на 01.11.2022.

3. Районним військовим адміністраціям (районним державним адміністраціям) забезпечити проведення інвентаризації комп’ютерного обладнання, програмно-апаратних комплексів системи відеоспостереження та виборчих скриньок, які передані на відповідальне зберігання Івано-Франківською обласною державною адміністрацією, матеріали якої подати управлінню Івано-Франківської облдержадміністрації з питань ресурсного забезпечення до 30.11.2022.

4. Рекомендувати органам місцевого самоврядування забезпечити виконання завдань, визначених пунктом 3 цього розпорядження.

5. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – управління Івано-Франківської обласної державної адміністрації з питань ресурсного забезпечення (М. Іванишин).

6. Головному відповідальному виконавцю інформацію про виконання розпорядження подати керівництву Івано-Франківської обласної державної адміністрації до 02.12.2022.

7. Контроль за виконанням розпорядження покласти на керівника апарату Івано-Франківської обласної державної адміністрації Я. Дем’янчука.

 

 

 

Голова обласної державної

адміністрації – начальник

обласної військової адміністрації                                                             Світлана ОНИЩУК  


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux