Розпорядження ОДА
Департамент охорони здоров’я ОДА, від 29 березня 2023 р. № 112
Київ
Про утворення робочої групи з питань розвитку реабілітаційної допомоги в області

Про утворення робочої групи

з питань  розвитку реабілітаційної допомоги в області

 Відповідно до статей 6, 39, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», законів України «Про реабілітацію у сфері охорони здоров’я» та «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення доступності медичної та реабілітаційної допомоги у період воєнного стану»:

1. Утворити  робочу групу з питань розвитку реабілітаційної допомоги в області та затвердити її склад згідно з додатком.

2. Затвердити Положення про робочу групу з питань розвитку реабілітаційної допомоги в області, що додається.

3. Робочій групі з питань розвитку реабілітаційної допомоги в області здійснити виїзди та провести аналіз мережі закладів, що надають реабілітаційну допомогу населенню області, та до 01.06.2023 надати Івано-Франківській обласній державній (військовій) адміністрації висновки із відповідними пропозиціями щодо перспективних напрямів розвитку.

4. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – департамент охорони здоров’я Івано-Франківської облдержадміністрації (І. Дмитренко).

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови Івано-Франківської облдержадміністрації Л. Сірко.Голова обласної державної

адміністрації  начальник 

обласної військової адміністрації                Світлана ОНИЩУКЗАТВЕРДЖЕНО 

розпорядження 

Івано-Франківської

обласної військової 

адміністрації

від 29.03.2023 № 112

 

 

Положення 

про робочу групу з питань розвитку реабілітаційної допомоги

 

1. Робоча група з питань розвитку реабілітаційної допомоги (далі – робоча група) є консультативно-дорадчим органом Івано-Франківської обласної державної (військової) адміністрації, що створений з метою напрацювання пропозицій щодо розвитку реабілітаційної допомоги в області.

2. Робоча група у своїй діяльності керується Конституцією України та законами України, указами Президента України, постановами Верховної Ради України, прийнятими відповідно до Конституції та законів України, актами Кабінету Міністрів України, міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, актами Івано-Франківської обласної державної (військової) адміністрації та цим Положенням.

3. Основним завданням робочої групи є напрацювання пропозицій щодо розвитку реабілітаційної допомоги в області та створення реабілітаційних закладів із зазначеною метою.

4. Робоча група, відповідно до покладених на неї завдань:

здійснює виїзди та проводить аналіз мережі закладів, що надають реабілітаційну допомогу населенню області;

надає Івано-Франківській обласній державній (військовій) адміністрації висновки із відповідними пропозиціями щодо створення реабілітаційних закладів, перспективних напрямів розвитку реабілітаційного та відновного лікування в області.

4. Персональний склад робочої групи затверджується розпорядженням Івано-Франківської обласної державної (військової) адміністрації.

5. Робочу групу очолює голова, який головує на її засіданнях, контролює виконання покладених на комісію завдань. Головою робочої групи є заступник голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації відповідно до функціональних повноважень.

6. У разі відсутності голови робочої групи на засіданні головує заступник голови робочої групи.

7. Секретар тимчасової комісії готує необхідні матеріали для роботи комісії, забезпечує оповіщення членів комісії про дату, час та місце проведення засідань та здійснення виїздів робочої групи, веде та оформлює протокол засідання робочої групи.

8. У разі відсутності секретаря робочої групи його обов’язки тимчасово виконує за дорученням голови робочої групи інший член робочої групи.

9. Організаційною формою роботи робочої групи є засідання та виїзди.

10. Засідання робочої групи вважається правомочним, якщо в ньому бере участь не менше половини від загального складу робочої групи.

11. За результатами проведеної роботи робоча група приймає висновки та пропозиції.

12. Засідання та прийняті, в межах компетенції, висновки та пропозиції робочої групи, оформлюються протоколом, який підписується головою та секретарем робочої групи.

13. Висновки та пропозиції робочої групи приймаються простою більшістю голосів. У разі рівного розподілу голосів вирішальним є голос головуючого на засіданні.

14. Робоча група відповідно до визначених цим Положенням завдань має право:

1) одержувати в установленому порядку безоплатно від місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій необхідну інформацію для виконання покладених на неї завдань;

2) залучати в разі потреби та за згодою до роботи робочої групи керівників та фахівців місцевих органів виконавчої влади, територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій;

3) здійснювати взаємодію та обмін інформацією з міністерствами, іншими центральними і місцевими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями;

4) брати участь у розробці проектів актів Івано-Франківської обласної державної (військової) адміністрації з питань, що належать до компетенції робочої групи;

5) розглядати інші питання та надавати рекомендації відповідно до компетенції.


В. о. директора департаменту

охорони здоров’я

Івано-Франківської

облдержадміністрації                                                     Володимир ДЗЬОМБАКOutdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux