Оголошення
Київ
Про утворення Регіональної координаційної ради з питань громадського здоров’я при Івано-Франківській обласній військовій адміністрації

Про утворення Регіональної координаційної ради 

з питань громадського здоров’я при Івано-Франківській 

обласній військовій адміністрації 

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 7 грудня 2023 р. № 1284 «Про затвердження Порядку утворення та діяльності регіональних координаційних рад з питань громадського здоров’я» з метою зміцнення здоров’я населення, запобігання хворобам, покращення якості та збільшення тривалості життя, регулювання суспільних відносини у сфері громадського здоров’я та санітарно-епідемічного благополуччя населення створюється регіональна координаційна рада з питань громадського здоров’я при Івано-Франківській обласній військовій адміністрації (далі - Регіональна координаційна рада).

Регіональна координаційна рада, як постійно діючий консультативно-дорадчий орган з питань розвитку програмних заходів громадського здоров’я, визначає стратегічні напрямі розвитку регіональної системи громадського здоров’я.

Основними завданнями Регіональної координаційної ради є:

1) сприяння координації виконання програм та проведення заходів у сфері громадського здоров’я на регіональному рівні;

2) сприяння узгодженій діяльності місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, закладів охорони здоров’я, наукових установ, міжнародних організацій, громадськості та інших заінтересованих сторін у сфері громадського здоров’я з метою розвитку та ефективного функціонування регіональних систем громадського здоров’я;

3) підготовка пропозицій щодо пріоритетів реалізації державної політики у сфері громадського здоров’я на регіональному рівні, визначення шляхів, механізмів та способів вирішення проблемних питань, що виникають у процесі її реалізації;

4) підвищення рівня обізнаності населення з питань громадського здоров’я, здорового способу життя;

5) розгляд пропозицій центрів контролю та профілактики хвороб до регіональних бюджетних програм щодо фінансування пріоритетних напрямів у сфері громадського здоров’я.

До складу Регіональної координаційної ради входять представники структурних підрозділів з питань охорони здоров’я, органів місцевого самоврядування, центрів контролю та профілактики хвороб, інформаційно-аналітичних центрів медичної статистики відповідної адміністративно-територіальної одиниці, громадських об’єднань, які провадять діяльність у сфері громадського здоров’я.

До складу Регіональної координаційної ради може бути делеговано не бульш як по одному представнику від кожної установи, організації, громадського об’єднання.

Кількість представників громадських бєднань у складі Регіональної координаційної ради не повинна перевищувати кількості представників органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.

Пропозиції щодо кандидатур для включення до складу Регіональної координаційної ради пропонуємо направити в департамент охорони здоров’я Івано-Франківської обласної державної адміністрації за адресою: 76004, м.Івано-Франківськ, Грушевського, 21, в паперовому вигляді та на електронну пошту: department@doz.if.gov.ua до 23 лютого 2024. 


 


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux