Розпорядження ОДА
Київ
Про утворення комісії зі збирання, перевезення та утилізації побутових ламп розжарювання

Про утворення комісії

зі збирання, перевезення

та утилізації побутових 

ламп розжарювання

 

 

 

Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Переліку видів діяльності, що належать до природоохоронних заходів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.09.1996 № 1147, постанови Кабінету Міністрів України від 10.01.2023 № 25 «Про реалізацію експериментального проекту щодо створення сприятливих умов для забезпечення ефективного споживання електричної енергії населенням», з метою реалізації проекту та вирішення питання поводження з побутовими лампами розжарювання:


1. Покласти на управління екології та природних ресурсів Івано-Франківської обласної державної адміністрації повноваження замовника природоохоронного заходу «Забезпечення екологічно безпечного збирання, зберігання, перевезення та утилізації побутових ламп розжарювання, отриманих у рамках реалізації експериментального проекту щодо створення сприятливих умов для забезпечення ефективного споживання електричної енергії населенням».

2. Управлінню екології та природних ресурсів Івано-Франківської обласної державної адміністрації (А. Пліхтяк), як замовнику природоохоронного заходу, забезпечити його виконання шляхом укладення в установленому порядку договорів про здійснення збирання, зберігання, перевезення та утилізації побутових ламп розжарювання, отриманих у рамках реалізації експериментального проекту щодо створення сприятливих умов для забезпечення ефективного споживання електричної енергії населенням за рахунок коштів, що надходять до спеціального фонду місцевих бюджетів за справляння екологічного податку.

3. Утворити комісію зі збирання, перевезення та утилізації побутових ламп розжарювання Івано-Франківської обласної державної (військової) адміністрації (далі – комісія) та затвердити її склад згідно з додатком.

4. Комісії забезпечити приймання побутових ламп розжарювання від філії Івано-Франківської дирекції АТ «Укрпошта» та їх передачу на утилізацію.

5. Департаменту фінансів Івано-Франківської обласної державної адміністрації (І. Мацькевич) забезпечити фінансування природоохоронного заходу за рахунок коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища.

6. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – управління екології та природних ресурсів Івано-Франківської обласної державної адміністрації (А. Пліхтяк).

7. Головному відповідальному виконавцю щокварталу до 10 числа місяця, наступного за звітним періодом інформувати керівництво Івано-Франківської обласної державної (військової) адміністрації про виконання розпорядження.

8. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації В. Ільчишина.Голова обласної державної

адміністрації – начальник 

обласної військової адміністрації                                 Світлана ОНИЩУКOutdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux