Розпорядження ОДА
Департамент освіти і науки ОДА, від 08 вересня 2022 р. № 314
Київ
Про утворення комісії з розгляду питань забезпечення безкоштовного здобуття вищої, фахової передвищої, професійної (професійно-технічної) освіти дітьми, батьки яких загинули або постраждали під час Революції Гідності та під час участі у бойових діях, здійсненні заходів з національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації проти України, починаючи з 20 лютого 2014 року (в т. ч. які залучалися і брали безпосередню участь в антитерористичній операції та Операції Об’єднаних Сил в районах їх проведення)

Про утворення комісії з розгляду

питань забезпечення безкоштовного

здобуття вищої, фахової передвищої, 

професійної (професійно-технічної) 

освіти дітьми, батьки яких загинули 

або постраждали під час Революції

Гідності та під час участі у бойових 

діях, здійсненні заходів з національної

безпеки і оборони, відсічі і стримування

збройної агресії Російської Федерації 

проти України, починаючи з 20 лютого 

2014 року (в т. ч. які залучалися і брали

безпосередню участь в антитерористичній

операції та Операції Обєднаних Сил

в районах їх проведення)Відповідно до статей 6, 39, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», пункту 1 розділу 3 Порядку використання коштів обласного бюджету для забезпечення безкоштовного здобуття вищої, фахової передвищої, професійної (професійно-технічної) освіти дітьми, батьки яких загинули або постраждали під час Революції Гідності та під час участі у бойових діях, здійсненні заходів з національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації проти України, починаючи з 20 лютого 2014 року (в т. ч. які залучалися і брали безпосередню участь в антитерористичній операції та Операції Об’єднаних Сил в районах їх проведення), затвердженого розпорядженням Івано-Франківської обласної військової адміністрації від 15.08.2022 № 271, зареєстрованим у Південно-Західному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції (м. Івано-Франківськ) 17.08.2022 за № 35/294:

1. Утворити комісію з розгляду питань безкоштовного здобуття вищої, фахової передвищої, професійної (професійно-технічної) освіти дітьми, батьки яких загинули або постраждали під час Революції Гідності та під час участі у бойових діях, здійсненні заходів з національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації проти України, починаючи з 20 лютого 2014 року (в т. ч. які залучалися і брали безпосередню участь в антитерористичній операції та Операції Об’єднаних Сил в районах їх проведення), та затвердити її склад згідно з додатком.

2. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження Івано-Франківської обласної державної адміністрації від 10.09.2018 № 515 «Про новий склад комісії» (із змінами).

3. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання цього розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – департамент освіти і науки Івано-Франківської обласної державної адміністрації (В. Кімакович).

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації Б. Футерка.
Голова обласної державної

адміністрації – начальник 

обласної військової адміністрації                                                       Світлана ОНИЩУК


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux