Київ
Про утворення комісії з розгляду питань щодо переробки, утилізації або знищення неякісної і небезпечної продукції та промислових товарів, які отримані як гуманітарна допомога та не придатні для їх подальшого використання, при Івано-Франківській обласній державній адміністрації

Про утворення комісії з розгляду

питань щодо переробки, утилізації

або знищення неякісної і небезпечної

продукції та промислових товарів,

які отримані як гуманітарна допомога

та не придатні для їх подальшого

використання, при Івано-Франківській

обласній державній адміністраціїВідповідно до статей 6, 39, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Закону України «Про вилучення з обігу, переробку, утилізацію, знищення або подальше використання неякісної та небезпечної продукції», постанов Кабінету Міністрів України від 28.12.1995 № 1065 «Про затвердження Порядку вилучення, утилізації та знищення непридатних для використання сільськогосподарської сировини і харчових продуктів» та від 24.01.2001 № 50 «Про затвердження загальних вимог до здійснення переробки, утилізації, знищення або подальшого використання вилученої з обігу неякісної та небезпечної продукції»:

1. Утворити комісію з розгляду питань щодо переробки, утилізації або знищення неякісної і небезпечної продукції та промислових товарів, які отримані як гуманітарна допомога та не придатні для їх подальшого використання, при Івано-Франківській обласній державній адміністрації та затвердити її склад згідно з додатком.

2. Затвердити Положення про комісію з розгляду питань щодо переробки, утилізації або знищення неякісної і небезпечної продукції та промислових товарів, які отримані як гуманітарна допомога та не придатні для їх подальшого використання, при Івано-Франківській обласній державній адміністрації, що додається.

3. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – департамент економічного розвитку, промисловості та інфраструктури Івано-Франківської облдержадміністрації (С. Подошва).

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови Івано-Франківської облдержадміністрації В. Созоника.


Голова обласної державної

адміністрації – начальник

обласної військової адміністрації                     Світлана ОНИЩУК
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux