Розпорядження ОДА
від 25 квітня 2023 р. № 152
Київ
Про тимчасову заборону в’їзду на територію лісового фонду Івано-Франківської області транспортних засобів у період високої пожежної небезпеки протягом 2023 року

Про тимчасову заборону

в’їзду на територію лісового фонду 

Івано-Франківської області

транспортних засобів у період високої 

пожежної небезпеки протягом 2023 року

Відповідно до законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про правовий режим воєнного стану», пункту 8 статті 31, статті 88 Лісового кодексу України, пункту 3 Указу Президента України від 24.02.2022 № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні» (зі змінами), Порядку організації охорони і захисту лісів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.05.2022 № 612 (зі змінами), Правил пожежної безпеки в лісах України, затверджених наказом Державного комітету лісового господарства України від 27.12.2004 № 278, враховуючи лист Західного міжрегіонального управління лісового та мисливського господарства від 04.04.2023 № 09/465-23.46, з метою запобігання реальній загрозі виникнення пожеж у лісах, мінімізації їх наслідків та забезпечення пожежної безпеки в лісах:


1. Заборонити протягом 2023 року, у період високої пожежної небезпеки (у разі встановлення IV і вище класу пожежної небезпеки за умовами погоди), в’їзд на територію лісового фонду Івано-Франківської області (крім транзитних шляхів) транспортних засобів та інших механізмів, крім тих, що використовуються для лісогосподарської мети та охорони лісів від пожеж.

2. Постійним лісокористувачам, з метою зменшення кількості і площі лісових пожеж, їх оперативного виявлення і ліквідації.

2.1. Протягом пожежонебезпечного періоду, щоденно, за даними метеорологічних станцій визначати клас пожежної небезпеки за умовами погоди.

2.2. У період високої пожежної небезпеки (у разі встановлення IV і вище класу пожежної небезпеки за умовами погоди), обмежувати в’їзд на територію лісового фонду Івано-Франківської області (крім транзитних шляхів) транспортних засобів та інших механізмів, крім тих, що використовуються для лісогосподарської мети та охорони лісів від пожеж.

2.3. Встановлювати на дорогах (крім транзитних шляхів), що ведуть до лісових насаджень, із I-III класами природної пожежної небезпеки шлагбауми та заборонні знаки з інформацією про заборону в’їзду на територію лісового фонду Івано-Франківської області транспортних засобів та інших механізмів, крім тих, що використовуються для лісогосподарської мети та охорони лісів від пожеж, у разі встановлення IV і вище класу пожежної небезпеки за умовами погоди.

3. Державній екологічній інспекції Карпатського округу (С. Гаєвський), відділу лісового та мисливського господарства Західного міжрегіонального управління лісового та мисливського господарства в Івано-Франківській області (Р. Поціхович), Головному управлінню Національної поліції в Івано-Франківській області (С. Безпалько), Головному управлінню Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Івано-Франківській області (В. Чернецький), органам місцевого самоврядування, власникам лісів, постійним та тимчасовим лісокористувачам забезпечити, в межах повноважень та у спосіб, визначений чинним законодавством, здійснення контролю за дотриманням вимог законодавства у сфері пожежної безпеки в лісах з урахуванням обмежень, визначених пунктом 1 цього розпорядження.

4. Районним державним (військовим) адміністраціям, управлінню інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Івано-Франківської обласної державної адміністрації (І. Лакіза), постійним лісокористувачам та власникам лісів забезпечити інформування населення про встановлену заборону в’їзду на територію лісового фонду Івано-Франківської області транспортних засобів та інших механізмів, крім тих, що використовуються для лісогосподарської мети та охорони лісів від пожеж, у період високої пожежної небезпеки (у разі встановлення IV і вище класу пожежної небезпеки за умовами погоди) та до 10 травня та 10 листопада 2023 року поінформувати відділ лісового та мисливського господарства Західного міжрегіонального управління лісового та мисливського господарства в Івано-Франківській області (Р. Поціхович) про вжиті заходи.

5. Відділу лісового та мисливського господарства Західного міжрегіонального управління лісового та мисливського господарства в Івано-Франківській області (Р. Поціхович) до 20 травня та 20 листопада 2023 року подати Івано-Франківській обласній державній (військовій) адміністрації інформацію про стан виконання цього розпорядження.

6. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – відділ лісового та мисливського господарства Західного міжрегіонального управління лісового та мисливського господарства в Івано-Франківській області (Р. Поціхович).

7. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації В. Ільчишина.


Голова обласної державної 

адміністрації – начальник

 обласної військової адміністрації                         Світлана ОНИЩУК


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux