Розпорядження ОДА та обласної ради
Департамент фінансів ОДА, від 18 лютого 2022 р. № 57/80-р
Київ
Про спрямування залишку коштів субвенції з державного бюджету

Про спрямування 

залишку коштів субвенції

з державного бюджету

 

Відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2021 рік», постанови Кабінету Міністрів України від 06.02.2012 № 106 «Про затвердження Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій» (зі змінами) та пункту 15 рішення Івано-Франківської обласної ради від 17.12.2021 № 342-11/2021 «Про обласний бюджет на 2022 рік»:

1. Спрямувати залишок коштів загального фонду обласного бюджету, який склався станом на 01.01.2022 за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій, в сумі 3 320 928,67 (три мільйони триста двадцять тисяч дев’ятсот двадцять вісім) гривень 67 копійок головним розпорядникам коштів обласного бюджету згідно з додатком, а саме:

департаменту розвитку громад та територій, дорожнього, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури Івано-Франківської облдержадміністрації (для управління капітального будівництва в Івано-Франківській області) по спеціальному фонду (видатки розвитку) за кодом бюджетної програми 1917363 «Виконання інвестиційних проектів в рамках здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій» − в сумі 496 495,67 (чотириста дев’яносто шість тисяч чотириста дев’яносто п’ять) гривень 67 копійок.

Івано-Франківській обласній раді (для КП «БУДІНВЕСТ») по спеціальному фонду (видатки розвитку) за кодом бюджетної програми 0117363 «Виконання інвестиційних проектів в рамках здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій» − в сумі 2 674 433 (два мільйони шістсот сімдесят чотири тисячі чотириста тридцять три) гривні.

департаменту соціальної політики Івано-Франківської облдерж-адміністрації по спеціальному фонду (видатки розвитку) за кодом бюджетної програми 0817363 «Виконання інвестиційних проектів в рамках здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій» − в сумі 150 000 (сто п’ятдесят тисяч) гривень.

При цьому, здійснити передачу коштів із загального фонду до бюджету розвитку спеціального фонду в сумі 3 320 928,67 (три мільйони триста двадцять тисяч дев’ятсот двадцять вісім) гривень 67 копійок.

2. Спрямувати залишок коштів спеціального фонду обласного бюджету, який склався станом на 01.01.2022 за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій, в сумі 275 503,38 (двісті сімдесят п’ять тисяч п’ятсот три) гривні 38 копійок департаменту розвитку громад та територій, дорожнього, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури Івано-Франківської облдержадміністрації (для управління капітального будівництва в Івано-Франківській області) по спеціальному фонду (видатки розвитку) за кодом бюджетної програми 1917363 «Виконання інвестиційних проектів в рамках здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій» згідно з додатком.

3. Визначити управління капітального будівництва в Івано-Франківській області та КП «БУДІНВЕСТ» одержувачами коштів спеціального фонду обласного бюджету (видатки розвитку), передбачених за рахунок залишку коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій, який склався станом на 01.01.2022.

4. Департаменту фінансів Івано-Франківської облдержадміністрації (І. Мацькевич) забезпечити:

подання цього розпорядження на погодження з постійною комісією Івано-Франківської обласної ради з питань бюджету, фінансів та податків;

внесення змін до розпису обласного бюджету на 2022 рік за програмною та економічною класифікацією.

5. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – департамент фінансів Івано-Франківської облдержадміністрації (І. Мацькевич).

6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови Івано-Франківської облдержадміністрації Б. Футерка та заступника голови Івано-Франківської обласної ради М. Палійчука.


Голова облдержадміністрації                     Світлана ОНИЩУК

Голова обласної ради                                   Олександр СИЧOutdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux