Розпорядження ОДА та обласної ради
Департамент фінансів ОДА, від 18 лютого 2022 р. № 58/81-р
Київ
Про спрямування залишку коштів

Про спрямування

залишку коштів


Відповідно до законів України «Про місцеві державні адміністрації» та «Про місцеве самоврядування в Україні», частини 2 статті 57 та части-ни 9 статті 78 Бюджетного кодексу України, пункту 15 рішення Івано-Франківської обласної ради від 17.12.2021 № 342-11/2021 «Про обласний бюджет на 2022 рік»:

1. Спрямувати частину залишку коштів спеціального фонду обласного бюджету, який склався за рахунок іншої субвенції з місцевих бюджетів станом на 01.01.2022, а саме:

1.1. Департаменту розвитку громад та територій, дорожнього, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури Івано-Франківської облдержадміністрації (для УПРАВЛІННЯ КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (код ЄДРПОУ 42753445) по спеціальному фонду (видатки розвитку):

за кодом бюджетної програми 1917361 «Співфінансування інвестиційних проєктів, що реалізуються за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку» в сумі 1 431 654,50 (один мільйон чотириста тридцять одна тисяча шістсот п’ятдесят чотири) гривні 50 копійок, а саме для фінансування об’єктів:

«Нове будівництво навчально-виховного комплексу з використанням незавершеної будівництвом середньої школи на 11 класів у с. Чукалівка Тисменицького району Івано-Франківської області» – 1 105 740,00 (один мільйон сто п’ять тисяч сімсот сорок) гривень;

«Народний дім на 80 місць по вул. Б. Хмельницького в с. Пше-ничники Тисменицького району – нове будівництво» – 173 915,83 (сто сімдесят три тисячі дев’ятсот п'ятнадцять) гривень 83 копійки;

«Прибудова спорткомплексу до школи в с. Новиця Калуського району (коригування кошторисної документації)» – 146 998,67 (сто сорок шість тисяч дев’ятсот дев’яносто вісім) гривень 67 копійок;

«Реконструкція будівлі ЗОШ І-ІІІ ст. з добудовою навчального корпусу та спортивного залу в с. Красноїлля Верховинського району Івано-Франківської області. Коригування кошторису» – 5 000,00 (п’ять тисяч) гривень;

за кодом бюджетної програми 1917322 «Будівництво медичних установ та закладів» в сумі 485 434,00 (чотириста вісімдесят п’ять тисяч чотириста тридцять чотири) гривні для фінансування об’єкта «Амбулаторія монопрактики сімейної медицини смт. Битків Надвірнянського району – нове будівництво».

1.2. Департаменту фінансів Івано-Франківської облдержадміністрації по спеціальному фонду (видатки розвитку) за кодом бюджетної програми 3719770 «Інші субвенції місцевим бюджетам» в сумі 130 450,00 (сто тридцять тисяч чотириста п’ятдесят) гривень для надання субвенції бюджету Коломийської міської територіальної громади для фінансування об’єкта «Капітальний ремонт вуличного освітлення по вул. І. Ткачука, Сарма-Соколовського в м. Коломиї».

1.3. Івано-Франківській обласній раді (для КП «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «БУДІНВЕСТ» (код ЄДРПОУ 44098925) по спеціальному фонду (видатки розвитку) за кодом бюджетної програми 0117370 «Реалізація інших заходів щодо соціально-економічного розвитку територій» в сумі 300 000,00 (триста тисяч) гривень для фінансування об’єкта «Придбання екскаватора-навантажувача для Спаської сільської об’єднаної територіальної громади с. Спас вул. Січових Стрільців, 79 Калуського району Івано-Франківської області».

1.4. Департаменту освіти і науки Івано-Франківської облдержадміністрації по спеціальному фонду (видатки розвитку) за кодом бюджетної програми 0619770 «Інші субвенції з місцевого бюджету» в сумі 128 819,92 (сто двадцять вісім тисяч вісімсот дев’ятнадцять) гривень 92 копійки, з них:

для повернення бюджетам територіальних громад Івано-Франківської області невикористаних коштів, спрямованих ними до обласного бюджету у 2021 році для співфінансування видатків на придбання ноутбуків для педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти та їх філій для організації дистанційного навчання, інших форм здобуття загальної середньої освіти з використанням технологій дистанційного навчання, які здійснювалися за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на заходи, спрямовані на боротьбу з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, та її наслідками під час навчального процесу у закладах загальної середньої освіти в сумі 125 199,92 (сто двадцять п’ять тисяч сто дев’яносто дев’ять гривень) 92 копійки згідно з додатком 1;

для повернення бюджетам територіальних громад Івано-Франківської області невикористаних коштів, спрямованих ними до обласного бюджету у 2021 році для співфінансування видатків на закупівлю сучасних меблів та комп’ютерного обладнання, які здійснювалися за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» в сумі 3 620,00 (три тисячі шістсот двадцять) гривень згідно з додатком 2.

2. Визначити УПРАВЛІННЯ КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (код ЄДРПОУ 42753445) та КП «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «БУДІНВЕСТ» (код ЄДРПОУ 44098925) одержувачами коштів спеціального фонду обласного бюджету (видатки розвитку), передбачених за рахунок частини залишку коштів спеціального фонду обласного бюджету, який склався за рахунок іншої субвенції з місцевих бюджетів станом на 01.01.2022.

3. Департаменту фінансів Івано-Франківської облдержадміністрації (І. Мацькевич) забезпечити:

3.1. Подання цього розпорядження на розгляд постійної комісії Івано-Франківської обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій.

3.2. Внесення відповідних змін до розпису обласного бюджету на 2022 рік за програмною та економічною ознаками.

4. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – департамент фінансів Івано-Франківської облдержадміністрації (І. Мацькевич).

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови Івано-Франківської облдержадміністрації Б. Футерка та заступника голови Івано-Франківської обласної ради М. Палійчука.


Голова облдержадміністрації                  Світлана ОНИЩУК

Голова обласної ради                                Олександр СИЧ
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux