Розпорядження ОДА та обласної ради
Департамент освіти і науки ОДА, від 26 жовтня 2021 р. № 416/774-р
Київ
Про спрямування та перерозподіл залишку коштів освітньої субвенції

Про спрямування та перерозподіл

залишку коштів освітньої субвенції 


Відповідно до частини восьмої статті 23, статті 1032 Бюджетного кодексу України, пункту 8 Порядку та умов надання освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 14.01.2015 № 6 (зі змінами):

1. Спрямувати залишок коштів освітньої субвенції, який склався станом на 01.01.2021 по загальному фонду обласного бюджету, департаменту освіти, науки та молодіжної політики облдержадміністрації за кодом бюджетної програми 0611142 «Інші програми та заходи у сфері освіти» на виконання заходів Програми розвитку освіти Івано-Франківщини на 2016-2023 роки в сумі 12 673,9 тис. гривень, зокрема:

1.1. По загальному фонду (видатки споживання) в сумі 500,0 тис. гривень для зміцнення матеріально-технічної бази закладів загальної середньої освіти.

1.2. По спеціальному фонду (видатки розвитку) в сумі 12 173,9 тис. гривень, з них:

- для придбання шкільних автобусів — 4 000,0 тис. гривень;

- для зміцнення матеріально-технічної бази закладів загальної середньої освіти — 8 173,9 тис. гривень.

При цьому здійснити передачу коштів із загального фонду до бюджету розвитку спеціального фонду на суму 12 173,9 тис. гривень.

2. Здійснити у межах загального обсягу бюджетних призначень, передбачених у 2021 році департаменту освіти, науки та молодіжної політики облдержадміністрації за рахунок залишку коштів освітньої субвенції, який склався станом на 01.01.2021, перерозподіл видатків шляхом зменшення бюджетних призначень по загальному фонду (видатки споживання) за кодом бюджетної програми 0611142 «Інші програми та заходи у сфері освіти» на суму 10 000,0 тис. гривень на виконання заходів Програми розвитку освіти Івано-Франківщини на 2016-2023 роки (для забезпечення закладів загальної середньої освіти навчальними комп’ютерними комплексами, мультимедійними класами, проведення заміни застарілої комп’ютерної техніки) та відповідно збільшення їх обсягу по спеціальному фонду (видатки розвитку).

При цьому здійснити передачу коштів із загального фонду до бюджету розвитку спеціального фонду на суму 10 000,0 тис. гривень.

3. Департаменту освіти, науки та молодіжної політики облдержадміністрації (В. Кімакович) забезпечити подання цього розпорядження на розгляд постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій.

4. Департаменту фінансів облдержадміністрації (І. Мацькевич) після погодження зазначеного розподілу внести відповідні зміни до розпису обласного бюджету на 2021 рік за програмною та економічною ознаками.

5. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – департамент освіти, науки та молодіжної політики облдержадміністрації (В. Кімакович).

6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації Б. Футерка та першого заступника голови обласної ради В. Гладія.


Голова обласної державної адміністрації                Світлана ОНИЩУК

Голова обласної ради                                                   Олександр СИЧOutdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux