Київ
Про спрямування субвенції з державного бюджету

Про спрямування субвенції 

з державного бюджету


Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації» постанови Кабінету Міністрів України від 06.02.2012 № 106 «Про затвердження Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій» (зі змінами) та розпорядження Кабінету Міністрів України 09.12.2021 № 1637-р «Деякі питання розподілу у 2021 році субвенції з державного бюджету на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій»:

1. Врахувати в доходах загального фонду обласного бюджету субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій за КБКД 41034500 в сумі 350,0 тис. гривень (триста п’ятдесят тисяч гривень) та спрямувати її департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури Івано-Франківської облдержадміністрації (для управління капітального будівництва в Івано-Франківській області) по спеціальному фонду (видатки розвитку) за кодом бюджетної програми 2717363 «Виконання інвестиційних проектів в рамках здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій» в сумі 350,0 тис. гривень (триста п’ятдесят тисяч гривень) для фінансування об’єкта «Коригування робочого проекту «Школа на 280 учнівських місць в с. Угорники Коломийського району Івано-Франківської області».

При цьому здійснити передачу коштів із загального фонду до бюджету розвитку спеціального фонду в сумі 350,0 тис. гривень (триста п’ятдесят тисяч гривень).

2. Внести зміни у додаток до розпорядження Івано-Франківської облдержадміністрації від 31.08.2021 № 330 «Про спрямування субвенції з державного бюджету», по головному розпоряднику коштів «Департамент економічного розвитку, промисловості та інфраструктури облдерж-адміністрації (для управління капітального будівництва в Івано-Франківській області)», а саме:

- у позиції «2717363 Капітальний ремонт фасаду і прибудинкової території ФАП с. Брошнів, Брошнів-Осадської селищної ради об’єднаної територіальної громади Івано-Франківської області» цифри «620,0» замінити на цифри «489,0»;

- у позиції «2717363 Капітальний ремонт поліцейських кімнат в народному домі Брошнів-Осадської селищної ради об’єднаної територіальної громади в Івано-Франківській області» цифри «110,0» замінити на цифри «241,0».

3. Департаменту економічного розвитку, промисловості та інфра-структури Івано-Франківської облдержадміністрації (С. Подошва) забезпе-чити подання цього розпорядження на розгляд постійної комісії Івано-Франківської обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій.

4. Департаменту фінансів Івано-Франківської облдержадміністрації (І. Мацькевич) забезпечити внесення відповідних змін до розпису обласного бюджету на 2021 рік за програмною та економічною класифікацією видатків.

5. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – департамент економічного розвитку, промисловості та інфраструктури Івано-Франківської облдержадміністрації (С. Подошва).

6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови Івано-Франківської облдержадміністрації Б. Футерка.

 

 

Голова облдержадміністрації                                                    Світлана ОНИЩУК 


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux