Розпорядження ОДА
Департамент фінансів ОДА, від 17 грудня 2021 р. № 536
Київ
Про спрямування субвенції з державного бюджету

Про спрямування субвенції

з державного бюджету

 

Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації», постанови Кабінету Міністрів України від 06.02.2012 № 106 «Про затвердження Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій» (зі змінами) та розпорядження Кабінету Міністрів України від 28.10.2021 № 1337-р «Деякі питання розподілу у 2021 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій»:

1. Врахувати в доходах загального фонду обласного бюджету субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій за КБКД 41034500 в сумі 980,634 тис. гривень (дев’ятсот вісімдесят тисяч шістсот тридцять чотири гривні) та спрямувати її департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури Івано-Франківської облдержадміністрації (для управління капітального будівництва в Івано-Франківській області) по спеціальному фонду (видатки розвитку) за кодом бюджетної програми 2717363 «Виконання інвестиційних проектів в рамках здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій» в сумі 980,634 тис. гривень (дев’ятсот вісімдесят тисяч шістсот тридцять чотири гривні).

При цьому здійснити передачу коштів із загального фонду до бюджету розвитку спеціального фонду в сумі 980,634 тис. гривень (дев’ятсот вісімдесят тисяч шістсот тридцять чотири гривні).

2. Департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури Івано-Франківської блдержадміністрації (С. Подошва) забезпечити подання цього розпорядження на розгляд постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій.


3. Департаменту фінансів Івано-Франківської облдержадміністрації (І. Мацькевич) забезпечити внесення відповідних змін до розпису обласного бюджету на 2021 рік за програмною та економічною класифікацією видатків.

4. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – департамент фінансів Івано-Франківської облдержадміністрації (І. Мацькевич).

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови Івано-Франківської облдержадміністрації Б. Футерка.

  

 

Голова облдержадміністрації                                                      Світлана ОНИЩУК


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux