Розпорядження ОДА
Департамент фінансів ОДА, від 21 грудня 2021 р. № 542
Київ
Про спрямування субвенції з державного бюджету

Про спрямування субвенції з державного бюджету

 

Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації, Закону України від 02.12.2021 № 1931-ІХ «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2021 рік», постанови Кабінету Міністрів України від 15.12.2021 № 1340 «Деякі питання здійснення заходів, передбачених пунктом 27 статті 14 Закону України “Про Державний бюджет України на 2021 рік”» та протоколів засідання територіальної комісії з питань узгодження заборгованості з різниці в тарифах від 22.09.2021 №1, від 04.11.2021 № 2, від 09.12.2021 № 3 :

1. Врахувати в доходах спеціального фонду обласного бюджету субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на погашення різниці в тарифах, що підлягає урегулюванню згідно із Законом України «Про заходи, спрямовані на врегулювання заборгованості теплопостачальних та теплогенеруючих організацій та підприємств централізованого водопостачання і водовідведення» за КБКД 41036600 в сумі 439 625 400 гривень (чотириста тридцять дев’ять мільйонів шістсот двадцять п’ять тисяч чотириста гривень) та спрямувати її департаменту фінансів Івано-Франківської обласної державної адміністрації за кодом бюджетної програми 3719610 «Субвенція з місцевого бюджету на погашення заборгованості з різниці в тарифах, що підлягає урегулюванню згідно із Законом України «Про заходи, спрямовані на врегулювання заборгованості теплопостачальних та теплогенеруючих організацій та підприємств централізованого водопостачання і водовідведення» за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету» для надання субвенцій місцевим бюджетам згідно з додатком.

2. Департаменту фінансів Івано-Франківської облдержадміністрації (І. Мацькевич) забезпечити подання цього розпорядження на розгляд постійної комісії Івано-Франківської обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій.

3. Департаменту фінансів Івано-Франківської облдержадміністрації (І. Мацькевич) забезпечити внесення відповідних змін до розпису обласного бюджету на 2021 рік за програмною та економічною класифікацією видатків.

4. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – департамент фінансів Івано-Франківської облдержадміністрації (І. Мацькевич).

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови Івано-Франківської облдержадміністрації Б. Футерка.

  

Голова облдержадміністрації                                                Світлана ОНИЩУК 

 


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux