Розпорядження ОДА
Київ
Про схвалення проєкту змін до регіональної цільової програми діяльності господарського підрозділу управління Івано-Франківської обласної державної адміністрації з питань ресурсного забезпечення на 2023-2025 роки

Про схвалення проєкту змін до

регіональної цільової програми

діяльності господарського підрозділу

управління Івано-Франківської обласної

державної адміністрації з питань ресурсного

забезпечення на 2023-2025 роки

Відповідно до законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про правовий режим воєнного стану», указів Президента України від 24.02.2022 № 68/2022 «Про утворення військових адміністрацій» та від 24.02.2022 № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», затвердженого Законом України від 24.02.2022 № 2102-IX (зі змінами), враховуючи розпорядження Івано-Франківської обласної військової адміністрації від 30.11.2023 № 499 «Про зміну найменування господарського підрозділу управління Івано-Франківської обласної державної адміністрації з питань ресурсного забезпечення»:

1. Схвалити проєкт змін до регіональної цільової програми діяльності господарського підрозділу управління Івано-Франківської обласної державної адміністрації з питань ресурсного забезпечення на 2023-2025 роки (далі – Програма), затвердженої рішенням Івано-Франківської обласної ради від 11.11.2022 № 532-17/2022, а саме: замінити у назві, паспорті, переліку заходів, джерел та обсягів фінансування Програми слова «господарський підрозділ управління Івано-Франківської обласної державної адміністрації з питань ресурсного забезпечення» словами «господарський підрозділ департаменту ресурсного забезпечення та управління майном Івано-Франківської обласної державної адміністрації», слова «управління Івано-Франківської обласної державної адміністрації з питань ресурсного забезпечення» словами «департамент ресурсного забезпечення та управління майном Івано-Франківської обласної державної адміністрації» у відповідних відмінках.

2. Департаменту ресурсного забезпечення та управління майном Івано-Франківської обласної державної адміністрації (М. Іванишин) забезпечити подання проєкту змін до Програми, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, на розгляд Івано-Франківської обласної ради для затвердження в установленому порядку.

3. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – департамент ресурсного забезпечення та управління майном Івано-Франківської облдержадміністрації (М. Іванишин).

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на керівника апарату облдержадміністрації Я. Дем’янчука.

Голова обласної державної

адміністрації – начальник

обласної військової адміністрації                                                   Світлана ОНИЩУК


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux