Київ
Про схвалення проєкту Регіональної цільової програми забезпечення енергетичної ефективності Івано-Франківської області на 2023-2027 роки

Про схвалення проєкту

Регіональної цільової програми

забезпечення енергетичної

ефективності Івано-Франківської

області на 2023-2027 роки


Відповідно до статей 6, 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», частини дев’ятої статті 4 Закону України «Про енергетичну ефективність», постанови Кабінету Міністрів України від 23.12.2021 № 1460 «Про впровадження енергетичного менеджменту», рішення Івано-Франківської обласної ради від 07.12.2022 № 560-18/2022 «Про схвалення концепції енергетичної ефективності Івано-Франківської області на 2023-2027 роки», з метою забезпечення енергетичної ефективності Івано-Франківської області:


1. Схвалити проєкт Регіональної цільової програми забезпечення енергетичної ефективності Івано-Франківської області на 2023-2027 роки (далі – Програма), що додається.

2. Департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури Івано-Франківської облдержадміністрації (С. Подошва):

2.1. Забезпечити подання проєкту Програми Івано-Франківській обласній раді для затвердження в установленому порядку.

2.2. При складанні та поданні департаменту фінансів Івано-Франківської облдержадміністрації (І. Мацькевич) бюджетних запитів на 2023 рік та наступні роки враховувати потребу в коштах на реалізацію заходів Програми.

3. Департаменту фінансів Івано-Франківської облдержадміністрації (І. Мацькевич) при розробці проєктів обласного бюджету на 2023-2027 роки передбачати кошти на виконання Програми, виходячи з можливостей дохідної частини обласного бюджету.

4. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – департамент економічного розвитку, промисловості та інфраструктури Івано-Франківської облдержадміністрації (С. Подошва).

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови Івано-Франківської облдержадміністрації з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO) Б. Футерка.Голова обласної державної

адміністрації – начальник

обласної військової адміністрації                        Світлана ОНИЩУКOutdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux