Розпорядження ОДА
Департамент охорони здоров’я ОДА, від 13 жовтня 2023 р. № 397
Київ
Про схвалення проєкту програми розвитку та фінансової підтримки комунальних та комунальних некомерційних підприємств охорони здоров’я Івано-Франківської обласної ради на 2024-2025 роки

Про схвалення проєкту програми 

розвитку та фінансової підтримки 

комунальних та комунальних 

некомерційних підприємств 

охорони здоров'я Івано-Франківської

обласної ради на 2024-2025 роки

Відповідно до законів України «Про правовий режим воєнного стану», «Про місцеве самоврядування в Україні», указів Президента України від 24.02.2022 № 68/2022 «Про утворення військових адміністрацій» та від 24.02.2022 № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», затвердженого Законом України від 24.02.2022 № 2102-ІХ (зі змінами), статей 6, 39 Закону України «Про місцеві державні адміністра-ції», статті 90 Бюджетного кодексу України:

1. Схвалити проєкт програми розвитку та фінансової підтримки комунальних та комунальних некомерційних підприємств охорони здоров'я Івано-Франківської обласної ради на 2024-2025 роки (далі – Програма), що додається.

2. Департаменту охорони здоров’я Івано-Франківської обласної державної адміністрації (В. Дзьомбак):

2.1. Забезпечити подання проєкту Програми на розгляд Івано-Франківської обласної ради для затвердження в установленому порядку.

2.2. При складанні та поданні департаменту фінансів Івано-Франківської обласної державної адміністрації бюджетних запитів на 2024 та 2025 роки враховувати потребу в коштах на реалізацію заходів Програми.

3. Департаменту фінансів обласної державної адміністрації (І. Мацькевич) при формуванні обласного бюджету щороку передбачати кошти на виконання заходів Програми, виходячи з можливостей дохідної частини обласного бюджету.

4. Встановити, що бюджетні призначення для реалізації заходів Програми передбачаються щорічно при формуванні обласного бюджету, виходячи з можливостей його дохідної частини, і затверджуються рішенням Івано-Франківської обласної ради про бюджет на відповідний бюджетний період.

5. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – департамент охорони здоров’я Івано-Франківської облдержадміністрації (В. Дзьомбак).

6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації Л. Сірко.


Голова обласної державної 

адміністрації – начальник 

обласної військової адміністрації                      Світлана ОНИЩУКOutdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux