Розпорядження ОДА
Департамент соціальної політики ОДА, від 15 вересня 2023 р. № 348
Київ
Про розподіл субвенцій з обласного бюджету між місцевими бюджетами

Про розподіл субвенцій 

з обласного бюджету між

місцевими бюджетами

Відповідно до законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про правовий режим воєнного стану», статей 101, 108 Бюджетного кодексу України, указів Президента України від 24.02.2022 № 68/2022 «Про утворення військових адміністрацій» та від 24.02.2022 № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», затвердженого Законом України від 24.02.2023 № 2102-ІХ (із змінами), постанов Кабінету Міністрів України від 18.04.2018 № 280 «Питання забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України» (зі змінами) та від 19.10.2016 № 719 «Питання забезпечення житлом деяких категорій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, а також членів їх сімей» (зі змінами), розпорядження Кабінету Міністрів України від 25.08.2023 № 747-р «Про перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Міністерству у справах ветеранів на 2023 рік, та розподіл у 2023 році субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для деяких категорій осіб», розпорядження Івано-Франківської обласної військової адміністрації від 06.09.2023 № 343 «Про врахування субвенцій з державного бюджету» та пункту 3 рішення Івано-Франківської обласної ради від 23.12.2022 № 576-19/2022 «Про обласний бюджет Івано-Франківської області на 2023 рік (код бюджету 09100000000)» (зі змінами), враховуючи лист департаменту соціальної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації від 11.09.2023 № 2070/06-02/02-23 :

1. Затвердити розподіл частини субвенції з обласного бюджету місцевим бюджетам за рахунок коштів, спрямованих департаменту соціальної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації по загальному фонду (видатки розвитку) за кодом бюджетної програми 0819242 «Субвенція з місцевого бюджету на виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, перебуваючи безпосередньо в районах антитерористичної операції у період її проведення, у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення, перебуваючи безпосередньо в районах та у період здійснення зазначених заходів, та визнані особами з інвалідністю внаслідок війни III групи відповідно до пунктів 11-14 частини другої статті 7 або учасниками бойових дій відповідно до пунктів 19-21 частини першої статті 6 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», та які потребують поліпшення житлових умов за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету» в сумі 114 957 129, 32 грн. (сто чотирнадцять мільйонів дев’ятсот п’ятдесят сім тисяч сто двадцять дев’ять гривень 32 копійки), згідно з додатком 1.

2. Затвердити розподіл частини субвенції з обласного бюджету місцевим бюджетам за рахунок коштів, спрямованих департаменту соціальної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації по загальному фонду (видатки розвитку) за кодом бюджетної програми 0819241 «Субвенція з місцевого бюджету на виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для сімей осіб, визначених пунктами 2-5 частини першої статті 10¹ Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», для осіб з інвалідністю I-II групи, яка настала внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, одержаних під час безпосередньої участі в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення, у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України, визначених пунктами 11-14 частини другої статті 7 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», та які потребують поліпшення житлових умов за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету» в сумі 1 535 877, 75 грн. (один мільйон п’ятсот тридцять п’ять тисяч вісімсот сімдесят сім гривень 75 копійок), згідно з додатком 2.

3. Департаменту соціальної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації (В. Лемчак) забезпечити подання розпорядження на погодження з постійною комісією обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій.

4. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – департамент соціальної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації (В. Лемчак).

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації Л. Сірко.

Голова обласної державної

адміністрації – начальник 

обласної військової адміністрації      Світлана ОНИЩУК


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux