Київ
Про розподіл коштів субвенції з державного бюджету

Про розподіл коштів субвенції

з державного бюджету

Відповідно до законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про правовий режим воєнного стану», указів Президента України від 24.02.2022 № 68/2022 «Про утворення військових адміністрацій» та від 24.02.2022 № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», затвердженого Законом України від 24.02.2022 № 2102-ІХ (зі змінами), на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 28.04.2023 № 419 «Деякі питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на облаштування безпечних умов у закладах загальної середньої освіти», розпорядження Івано-Франківської обласної військової адміні-страції від 25.06.2023 № 193 «Про затвердження переліку проектів, пов’язаних із будівництвом, реконструкцією, реставрацією та капітальним ремонтом захисних споруд цивільного захисту у закладах загальної середньої освіти Івано-Франківської області" (зі змінами, внесеними розпо-рядженням Івано-Франківської обласної військової адміністрації
від 26.07.2023 № 290):

1. Врахувати в доходах загального фонду обласного бюджету субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам за кодом класифікації доходів бюджету 41032800 «Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на облаштування безпечних умов у закладах загальної середньої освіти» в сумі 20 887 000 (двадцять мільйонів вісімсот вісімдесят сім тисяч) гривень та спрямувати її головному розпоряднику коштів обласного бюджету – департаменту розвитку громад та територій, дорожнього, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури Івано-Франківської обласної державної адміністрації по спеціальному фонду (видатки розвитку) за кодом бюджетної програми 1911262 «Виконання заходів щодо облаштування безпечних умов у закладах загальної середньої освіти за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам» на реалізацію проектів, пов’язаних із будівництвом, реконструкцією, реставрацією та капітальним ремонтом захисних споруд цивільного захисту у закладах загальної середньої освіти Івано-Франківської області.

При цьому здійснити передачу коштів із загального фонду до бюджету розвитку спеціального фонду в сумі 20 887 000 (двадцять мільйонів вісімсот вісімдесят сім тисяч) гривень.

2. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – департамент розвитку громад та територій, дорожнього, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури Івано-Франківської обласної державної адміністрації (Р. Дунич).

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації В. Созоника.

Голова обласної державної

адміністрації – начальник

обласної військової адміністрації                     Світлана ОНИЩУК


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux