Київ
Про розподіл коштів державного бюджету

Про розподіл коштів

державного бюджету

Відповідно до законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про правовий режим воєнного стану», указів Президента України від 24.02.2022 № 68/2022 «Про утворення військових адміністрацій» та від 24.02.2022 № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», затвердженого Законом України від 24.02.2022 № 2102-ІХ (зі змінами), Порядку та умов надання компенсації за спожиті комунальні послуги під час розміщення внутрішньо переміщених осіб у будівлях (приміщеннях) об’єктів державної, комунальної та приватної власності у період воєнного стану, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2022 № 261, на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 22.03.2024 № 253-р «Про виділення коштів з резервного фонду державного бюджету з метою покриття витрат за жовтень-грудень 2023 р. об’єктів державної, комунальної та приватної власності»:

1. Врахувати в доходах загального фонду обласного бюджету додаткову дотацію з державного бюджету місцевим бюджетам за кодом класифікації доходів бюджету 41021300 «Додаткова дотація з державного бюджету місцевим бюджетам на компенсацію комунальним закладам, державним закладам освіти, що передані на фінансування з місцевих бюджетів, та закладам спільної власності територіальних громад області та району, що перебувають в управлінні обласних рад та районних рад» в сумі 3 454 925,00 (три мільйони чотириста п’ятдесят чотири тисячі дев’ятсот двадцять п’ять) гривень та спрямувати її головним розпорядникам коштів обласного бюджету, а саме:

1.1. Департаменту фінансів Івано-Франківської обласної державної адміністрації по загальному фонду (видатки споживання) за кодом бюджетної програми 3719150 «Інші дотації з місцевого бюджету» для надання додаткової дотації місцевим бюджетам на компенсацію комунальним закладам, державним закладам освіти, що передані на фінансування з місцевих бюджетів, в сумі 3 248 033,00 (три мільйони двісті сорок вісім тисяч тридцять три) гривні згідно з додатком 1.

1.2. Структурним підрозділам Івано-Франківської обласної державної адміністрації для надання компенсації закладам спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Івано-Франківської області, закладам освіти державної форми власності, що фінансуються з обласного бюджету:

- департаменту освіти і науки Івано-Франківської обласної державної адміністрації по загальному фонду (видатки споживання) – в сумі 143 139,00 (сто сорок три тисячі сто тридцять дев’ять) гривень за кодами бюджетних програм:

0611023 «Надання загальної середньої освіти спеціалізованими закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету» – в сумі 11 690,00 (одинадцять тисяч шістсот дев’яносто) гривень;

0611091 «Підготовка кадрів закладами професійної (професійно-технічної) освіти та іншими закладами освіти за рахунок коштів місцевого бюджету» – в сумі 93 495,00 (дев’яносто три тисячі чотириста дев’яносто п’ять) гривень;

0611120 «Підвищення кваліфікації, перепідготовка кадрів закладами післядипломної освіти» – в сумі 37 954,00 (тридцять сім тисяч дев’ятсот п’ятдесят чотири) гривні;

- департаменту охорони здоров’я Івано-Франківської обласної державної адміністрації по загальному фонду (видатки споживання) за кодом бюджетної програми 0712040 «Санаторно-курортна допомога населенню» – 63 753,00 (шістдесят три тисячі сімсот п’ятдесят три) гривні.

2. Здійснити розподіл коштів, що виділяються з резервного фонду державного бюджету з метою покриття витрат за жовтень-грудень 2023 року, пов’язаних із наданням компенсації приватним закладам Івано-Франківської області, в сумі 430 517,00 (чотириста тридцять тисяч п’ятсот сімнадцять) гривень, згідно з додатком 2.

3. Відділу фінансового забезпечення апарату Івано-Франківської обласної державної адміністрації (Г. Кіндрат) здійснити перерахування коштів відповідно до пункту 2 цього розпорядження.

4. Департаменту фінансів Івано-Франківської обласної державної адміністрації (С. Соколик) забезпечити внесення відповідних змін до
розпису обласного бюджету на 2024 рік за програмною та економічною ознаками.

5. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – департамент розвитку громад та територій, дорожнього, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури Івано-Франківської обласної державної адміністрації (Р. Дунич).

6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації В. Созоника.

Голова обласної державної

адміністрації – начальник

обласної військової адміністрації                         Світлана ОНИЩУК


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux