Розпорядження ОДА та обласної ради
Київ
Про призначення щорічних стипендій голови обласної державної адміністрації та голови обласної ради в галузі культури і мистецтв у 2024 році

Про призначення щорічних 

стипендій голови обласної 

державної адміністрації та

голови обласної ради в галузі 

культури і мистецтв у 2024 році

Відповідно до статей 6, 39, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статей 55, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 4, 15 Закону України «Про правовий режим воєнного стану», указів Президента України від 24.02.2022 № 68/2022 «Про утворення військових адміністрацій» та від 24.02.2022 № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», затвердженого Законом України від 24.02.2022 № 2102-ІХ (зі змінами), розпорядження Івано-Франківської обласної державної адміністрації та Івано-Франківської обласної ради від 29.02.2008 № 95/43-р «Про заснування стипендій відомим діячам освіти, охорони здоров’я та культури і мистецтв» (зі змінами), зареєстрованого в Головному управлінні юстиції в Івано-Франківській області 04.03.2008 за № 15/893, на виконання регіональної цільової комплексної програми «Культура Івано-Франківщини» на 2022-2026 роки, затвердженої рішенням Івано-Франківської обласної ради від 10.09.2021 № 228-9/2021, враховуючи протоколи постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій від 09.02.2024 № 74 та засідання комісії з призначення щорічних стипендій голови обласної державної адміністрації та голови обласної ради в галузі культури і мистецтв від 30.01.2024, з метою збереження та підтримки творчого потенціалу області:

1. Призначити щорічні стипендії голови обласної державної адміністрації та голови обласної ради в галузі культури і мистецтв у 2024 році відомим діячам культури і мистецтв, які перебувають на пенсії, з виплатою щомісяця в розмірі 1 000,00 (одна тисяча) гривень кожна:

Аронцю Мирославу Михайловичу;

Арсаку Михайлу Михайловичу;

Бегметюк Галині Іванівні;

Бибику Ярославу Петровичу;

Демків Дарії Петрівні;

Дичці Надії Степанівні;

Ілюк Ганні Юріївні;

Казарцевій Тетяні Сергіївні;

Казіцькому Мирославу Володимировичу;

Колодій Марті Антонівні;

Кратюк Вірі Анатоліївні;

Кривеню Михайлу Яковичу;

Мурафі Михайлу Дмитровичу;

Олексюку Василю Васильовичу;

Оленюку Яремі Васильовичу;

Рябому Василю Михайловичу;

Слободян Зої Романівні;

Тимківу Миколі Дмитровичу;

Флис Світлані Семенівні;

Яхневич Орисі Михайлівні.

2. Департаменту фінансів Івано-Франківської обласної державної адміністрації (С. Соколик) профінансувати управління культури, національностей та релігій Івано-Франківської обласної державної адміністрації (Т. Бойко) на суму 200 000,00 (двісті тисяч) гривень згідно з кошторисом (додається) для виплати щорічних стипендій голови обласної державної адміністрації та голови обласної ради в галузі культури і мистецтв за рахунок коштів, передбачених в обласному бюджеті на проведення культурно-мистецьких заходів у 2024 році.

3. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – управління культури, національностей та релігій Івано-Франківської обласної державної адміністрації (Т. Бойко).

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO) Б. Футерка та першого заступника голови Івано-Франківської обласної ради В. Гладія.

Голова обласної державної

адміністрації – начальник

обласної військової адміністрації                      Світлана ОНИЩУК

Голова обласної ради                                           Олександр СИЧ


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux