Розпорядження ОДА та обласної ради
Департамент освіти і науки ОДА, від 13 вересня 2022 р. № 326/452-р
Київ
Про призначення обласної премії імені Івана Косика в галузі управління та організації системи освіти у 2022 році

Про призначення обласної премії 

імені Івана Косика в галузі управління 

та організації системи освіти у 2022 році

 

Відповідно до Положення про обласну премію імені Івана Косика в галузі управління та організації системи освіти, затвердженого розпорядженням Івано-Франківської обласної державної адміністрації та Івано-Франківської обласної ради від 17.07.2008 № 434/278-р, зареєстрованим у Головному управлінні юстиції в Івано-Франківській області 21.07.2008 за № 32/910 (в редакції розпорядження Івано-Франківської обласної державної адміністрації та Івано-Франківської обласної ради від 09.10.2018 № 597/706-р, зареєстрованого у Головному територіальному управлінні юстиції в Івано-Франківській області 18.10.2018 за № 68/1521), Програми розвитку освіти Івано-Франківщини на 2016-2023 роки, затвердженої рішенням Івано-Франківської обласної ради від 25.12.2015 № 42-2/2015 (зі змінами та доповненнями), враховуючи протокол засідання комісії з призначення обласної премії імені Івана Косика в галузі управління та організації системи освіти від 16.08.2022, з метою відзначення працівників освітянської галузі, які внесли значний вклад в організацію та вдосконалення функціонування і розвитку системи освіти Прикарпаття:


1. Затвердити рішення комісії з призначення обласної премії імені Івана Косика в галузі управління та організації системи освіти (додається) та призначити обласну премію імені Івана Косика в галузі управління та організації системи освіти в розмірі 7 200,00 (сім тисяч двісті) гривень таким працівникам освіти:


ІВАНОЧКО

Оксані Дмитрівні

директору Державного навчального закладу «Коршівський професійний аграрний ліцей»


КОБЗАН

Лесі Несторівні

заступнику начальника управління освіти Калуської міської ради


КУЗБИТУ

Михайлу Володимировичу 

директору Івано-Франківського державного центру естетичного виховання


ПЕТРЕНКУ

Юрію Олександровичу

 

директору Долинського ліцею № 6 «Європейський» Долинської міської ради Івано-Франківської області


2. Департаменту фінансів Івано-Франківської обласної державної адміністрації (І. Мацькевич) профінансувати департамент освіти і науки Івано-Франківської обласної державної адміністрації (В. Кімакович) в сумі 28800,00 (двадцять вісім тисяч вісімсот) гривень за рахунок коштів, передбачених на реалізацію Програми розвитку освіти Івано-Франківщини на 2016-2023 роки (підпрограма 5. «Вчитель», пункт 5.21), згідно з кошторисом, що додається.

Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – департамент освіти і науки Івано-Франківської обласної державної адміністрації (В. Кімакович).

Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації Б. Футерка та першого заступника голови Івано-Франківської обласної ради В. Гладія.


Голова обласної державної адміністрації – начальник 

обласної військової адміністрації Голова 

 обласної ради

 Світлана ОНИЩУК

Олександр СИЧOutdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux