Розпорядження ОДА та обласної ради
Київ
Про присудження премії імені Василя Стефаника в галузі літератури

Про присудження премії

імені Василя Стефаника

в галузі літератури 

Відповідно до статей 6, 39, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 4, 15 Закону України «Про правовий режим воєнного стану», указів Президента України від 24.02.2022 № 68/2022 «Про утворення військових адміністрацій» та від 24.02.2022 № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», затвердженого Законом України від 24.02.2022 № 2102-ІХ (зі змінами), Положення про премію імені Василя Стефаника в галузі літератури, затвердженого розпорядженням Івано-Франківської обласної військової адміністрації від 09.09.2022 № 315, зареєстрованим у Південно-Західному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції (м. Івано-Франківськ) 14.09.2022 за № 46/305, на виконання п. 8.4 «Підпрограма 8. Комунікаційно-суспільна діяльність» Переліку заходів, обсягів та джерел фінансування регіональної цільової комплексної програми «Культура Івано-Франківщини» на 2022-2026 роки», затвердженої рішенням Івано-Франківської обласної ради від 10.09.2021 № 228-9/2021, враховуючи протокол засідання комісії з присудження премії імені Василя Стефаника в галузі літератури від 01.05.2024 № 2, з метою популяризації кращих творів літератури на Прикарпатті:

1. Присудити премію імені Василя Стефаника в галузі літератури у розмірі 60 000,00 (шістдесят тисяч) гривень (по 19 000,00 (дев’ятнадцять тисяч) гривень кожному лауреату:

у номінації «Поезія»

Андрушку Василю Івановичу – українському маляру, скульптору, графіку, поету, педагогу, члену Національної спілки художників України, члену Національної спілки письменників України – за книгу «Прогноз погоди»;

у номінації «Новелістика»

Вересу Михайлу Йосиповичу – викладачу української мови та літератури Івано-Франківського фахового коледжу фізичного виховання Національного університету фізичного виховання і спорту України, заслуженому працівнику освіти України, члену Товариства письменників і журналістів імені Івана Франка – за книгу «Небо під трапом»;

у номінації «Твори або роботищо популяризують творчість Василя Стефаника і написані письменникамикотрі проживають за межами області»

Клічаку Василю Йосиповичу – українському поету, науковцю, письменнику, доценту кафедри видавничої справи та редагування Інституту журналістики Київського Національного університету ім. Т. Шевченка, члену Національної спілки журналістів України, заслуженому журналісту України – за книгу «Стефаник: поема-цикл».

2. Особам, удостоєним премії імені Василя Стефаника в галузі літератури, присвоїти звання «Лауреат премії імені Василя Стефаника в галузі літератури».

3. Департаменту фінансів Івано-Франківської обласної державної адміністрації (Н. Кучма) забезпечити фінансування управління культури, національностей та релігій Івано-Франківської обласної державної адміністрації (Т. Бойко) на суму 60000,00 (шістдесят тисяч) гривень за рахунок коштів, передбачених в обласному бюджеті на проведення культурно-мистецьких заходів у 2024 році.

4. Управлінню культури, національностей та релігій Івано-Франківської обласної державної адміністрації (Т. Бойко):

4.1. Профінансувати навчально-методичний центр культури і туризму Прикарпаття (С. Панько) на суму 60000,00 (шістдесят тисяч) гривень згідно з кошторисом (додається).

4.2. Організувати урочисте вручення лауреатам премії імені Василя Стефаника в галузі літератури Дипломів і нагрудних знаків.

5. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – управління культури, національностей та релігій Івано-Франківської обласної державної адміністрації (Т. Бойко).

6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO) Б. Футерка та першого заступника голови Івано-Франківської обласної ради В. Гладія.

Голова обласної державної

адміністрації – начальник

обласної військової адміністрації                      Світлана ОНИЩУК

Голова обласної ради                                           Олександр СИЧ


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux