Розпорядження ОДА та обласної ради
Київ
Про присудження премії імені Василя Стефаника в галузі літератури

Про присудження премії

імені Василя Стефаника

в галузі літератури 

Відповідно до статей 6, 39, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Положення про премію імені Василя Стефаника в галузі літератури, затвердженого розпорядженням Івано-Франківської обласної військової адміністрації від 09.09.2022 № 315, на виконання п. 8.4 «Підпрограма 8. Комунікаційно-суспільна діяльність» Переліку заходів, обсягів та джерел фінансування регіональної цільової комплексної програми «Культура Івано-Франківщини» на 2022-2026 роки», затвердженої рішенням Івано-Франківської обласної ради від 10.09.2021 № 228-9/2021, враховуючи протокол засідання комісії з присудження премії імені Василя Стефаника від 03.05.2023 № 2, з метою популяризації кращих творів літератури на Прикарпатті:


1. Затвердити рішення комісії з присудження премії імені Василя Стефаника в галузі літератури (додається).

2. Департаменту фінансів Івано-Франківської обласної державної адміністрації (І. Мацькевич) забезпечити фінансування управління культури, національностей та релігій Івано-Франківської обласної державної адміністрації (Т. Лапка) на суму 60000,00 (шістдесят тисяч) гривень за рахунок коштів, передбачених в обласному бюджеті на проведення культурно-мистецьких заходів у 2023 році.

3. Управлінню культури, національностей та релігій Івано-Франківської обласної державної адміністрації (Т. Лапка):

3.1. Профінансувати театр фольклору, народних свят і видовищ (У. Трощук-Шкромида) на суму 60000,00 (шістдесят тисяч) гривень згідно з кошторисом (додається).

3.2. Організувати урочисте вручення лауреатам премії імені Василя Стефаника в галузі літератури Дипломів і Почесних знаків.

4. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – управління культури, національностей та релігій Івано-Франківської обласної державної адміністрації (Т. Лапка).

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO) Б. Футерка та першого заступника голови Івано-Франківської обласної ради В. Гладія


Голова обласної державної

адміністрації – начальник

обласної військової адміністрації                     Світлана ОНИЩУК


Голова обласної ради                                           Олександр СИЧ

 

 Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux