Розпорядження ОДА та обласної ради
Київ
Про присудження обласної премії імені Патріарха Володимира Романюка та імені Митрополита Андрея Шептицького

Про присудження обласної премії 

імені Патріарха Володимира Романюка та

імені Митрополита Андрея Шептицького

Відповідно до статей 6, 39, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Положення про обласну премію імені Патріарха Володимира Романюка та імені Митрополита Андрея Шептицького, затвердженого розпорядженням Івано-Франківської обласної державної адміністрації та Івано-Франківської обласної ради від 23.12.2016 № 902/1050-р, на виконання пункту 1.30 Переліку заходів, обсягів та джерел фінансування регіональної цільової програми «Духовне життя» на 2022-2026 роки, затвердженого рішенням Івано-Франківської обласної ради від 10.09.2021 № 229-9/2021 (далі ‒ Програма), відповідно до протоколу постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій від 17.02.2023 № 49, враховуючи протокол засідання комісії із присудження обласної премії імені Патріарха Володимира Романюка та імені Митрополита Андрея Шептицького від 25.04.2023 № 2, з метою популяризації кращих творів духовної літератури, мистецтва та архітектури, піднесення їх ролі у духовному відродженні і естетичному вихованні:

1. Присудити обласну премію імені Патріарха Володимира Романюка та імені Митрополита Андрея Шептицького:

1.1. У номінації «Духовне друковане слово» ‒ письменникам Качкану Володимиру та Качкану Олегу.

1.2. У номінації «Образотворче та народне сакральне мистецтво» ‒ отцю Івано-Франківської Архиєпархії УГКЦ Євгену Андрухіву.

1.3. У номінації «Реставрація сакральних об’єктів» ‒ художникам- реставраторам Пашанюку Ігорю Михайловичу та Бріському Миколі Миколайовичу.

1.4. У номінації «Новостворені сакральні об’єкти» ‒ релігійній громаді храму «Святителя Миколая» ПЦУ м. Івано-Франківська.

2. Управлінню культури, національностей та релігій Івано-Франківської облдержадміністрації (Т. Лапка) організувати урочисте вручення лауреатам обласної премії імені Патріарха Володимира Романюка та імені Митрополита Андрея Шептицького Дипломів і Почесних знаків.

3. Департаменту фінансів Івано-Франківської облдержадміністрації (І. Мацькевич) профінансувати управління культури, національностей та релігій Івано-Франківської облдержадміністрації (Т. Лапка) на суму 49 800,00 (сорок дев'ять тисяч вісімсот) гривень згідно з кошторисом (додається), за рахунок коштів, передбачених в обласному бюджеті на виконання Програми.

4. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – управління культури, національностей та релігій Івано-Франківської облдержадміністрації (Т. Лапка).

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови Івано-Франківської облдержадміністрації з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO) Б. Футерка та першого заступника голови Івано-Франківської обласної ради В. Гладія.

 

Голова обласної державної

адміністрації – начальник

обласної військової адміністрації                     Світлана ОНИЩУК


Голова обласної ради                                           Олександр СИЧ

 


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux