Розпорядження ОДА
Департамент освіти і науки ОДА, від 18 лютого 2022 р. № 65
Київ
Про проведення планової перевірки додержання ліцензійних умов провадження освітньої діяльності

Про проведення планової

перевірки додержання 

ліцензійних умов провадження 

освітньої діяльності 


Відповідно до законів України “Про місцеві державні адміністрації”, “Про ліцензування видів господарської діяльності”, “Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності”, постанов Кабінету Міністрів України від 05.08.2015 № 609 “Про затвердження переліку органів ліцензування та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України” (зі змінами), від 30.12.2015 № 1187 “Про затвердження Ліцензійних умов провадження освітньої діяльності” (зі змінами), наказу Міністерства освіти і науки України від 11.05.2018 № 636 “Про затвердження уніфікованих форм актів, що складаються за результатами проведення планового (позапланового) заходу державного нагляду (контролю) у сфері освітньої діяльності, що підлягає ліцензуванню, та інших організаційно-розпорядчих документів”, розпоряджень Івано-Франківської облдержадміністрації від 22.08.2017 № 498 “Про організацію ліцензування освітньої діяльності закладів освіти Івано-Франківської області” (зі змінами), від 30.11.2021 № 479 “Про затвердження річного плану здійснення заходів державного нагляду (контролю) Івано-Франківською обласною державною адміністрацією на 2022 рік”:


1. Утворити комісію для проведення планової перевірки додержання ліцензійних умов провадження освітньої діяльності у сфері дошкільної та повної загальної середньої освіти Делятинського ліцею № 2 Делятинської селищної ради (ідентифікаційний код юридичної особи 26136406) (далі – комісія) та затвердити її склад (додається).


2. Комісії:

2.1. Здійснити з 23.03.2022 по 25.03.2022 та з 28.03.2022 по 31.03.2022 перевірку додержання Делятинським ліцеєм № 2 Делятинської селищної ради ліцензійних умов щодо провадження освітньої діяльності у сфері дошкільної та повної загальної середньої освіти (за рівнем загальної середньої та дошкільної освіти).

2.2. За результатами перевірки скласти відповідний акт.

2.3. Протягом трьох робочих днів з дня завершення перевірки поінформувати Івано-Франківську облдержадміністрацію про результати перевірки та (у разі необхідності) внести пропозиції щодо прийняття відповідного рішення.

3. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – департамент освіти і науки Івано-Франківської облдержадміністрації (В. Кімакович).

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови Івано-Франківської облдержадміністрації відповідно до функціональних повноважень.


 

 

Голова облдержадміністрації                                        Світлана ОНИЩУК


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux