Київ
Про проведення в Івано-Франківській області заходів з благоустрою територій населених пунктів у рамках щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля»

Про проведення в Івано-Франківській

 області заходів з благоустрою територій

 населених пунктів у рамках щорічної

 всеукраїнської акції «За чисте довкілля»


Відповідно до статей 6, 39, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Закону України «Про благоустрій населених пунктів», розпорядження Кабінету Міністрів України від 31.03.2010 № 777-р «Деякі питання проведення щорічної акції «За чисте довкілля» та дня благоустрою територій населених пунктів» (із змінами):


1. Провести в Івано-Франківській області протягом квітня-травня заходи з благоустрою територій населених пунктів в рамках щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля», в ході яких організувати проведення дня благоустрою територій населених пунктів.

2. Головам районних державних адміністрацій (начальникам районних військових адміністрацій), керівникам структурних підрозділів Івано-Франківської обласної державної адміністрації із залученням колективів підприємств, установ та організацій, незалежно від форми власності, а також студентської, учнівської молоді та інших громадян забезпечити організацію заходів з ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ побутових та інших відходів, прибирання та приведення у належний санітарний стан прибудинкових територій, парків, скверів, місць для вигулу домашніх тварин, дитячих, спортивних та господарських майданчиків, кладовищ, братських могил, меморіальних комплексів та місць почесних поховань, вулиць, доріг, тротуарів та велосипедних доріжок, зупинок міського транспорту, очищення від сміття берегів водойм у населених пунктах.

3. Рекомендувати органам місцевого самоврядування Івано-Франківської області забезпечити виконання заходів, визначених у пункті 2 цього розпорядження.

4. Департаменту розвитку громад та територій, дорожнього, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури Івано-Франківської обласної державної адміністрації (Л. Остап’як), управлінню екології та природних ресурсів Івано-Франківської обласної державної адміністрації (А. Пліхтяк) забезпечити координацію робіт щодо здійснення комплексу заходів, спрямованих на благоустрій, озеленення та приведення в належний санітарний стан населених пунктів та прилеглих до них територій, прибережних захисних смуг вздовж річок, полігонів твердих побутових відходів, створення зелених насаджень.

5. Управлінню інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Івано-Франківської обласної державної адміністрації (І. Лакіза) забезпечити висвітлення в засобах масової інформації ходу проведення щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля» та стану благоустрою і впорядкування територій населених пунктів Івано-Франківської області.

6. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – департамент розвитку громад та територій, дорожнього, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури Івано-Франківської обласної державної адміністрації (Л. Остап’як).

7. Співвиконавцям розпорядження подати головному відповідальному виконавцю інформацію щодо виконання цього розпорядження до 01.06.2023 для узагальнення та інформування керівництва Івано-Франківської обласної державної (військової) адміністрації до 12.06.2023.

8. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації В. Созоника.


Голова обласної державної

адміністрації – начальник

обласної військової адміністрації                                  Світлана ОНИЩУКOutdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux