Київ
Про проведення інформаційного аудиту

Про проведення 

інформаційного аудиту
Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації», постанови Кабінету Міністрів України від 21.10.2015 № 835 «Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних» (із змінами), розпорядження Івано-Франківської обласної військової адміністрації від 18.08.2022 № 281 «Про оприлюднення Івано-Франківською обласною державною адміністрацією публічної інформації у формі відкритих даних»:


1. Провести інформаційний аудит Івано-Франківської обласної державної (військової) адміністрації (далі – інформаційний аудит).

2. Утворити робочу групу з проведення інформаційного аудиту Івано-Франківської обласної державної (військової) адміністрації та затвердити її склад згідно з додатком 1.

3. Затвердити Положення про робочу групу з проведення інформаційного аудиту Івано-Франківської обласної державної (військової) адміністрації згідно з додатком 2.

4. Затвердити графік проведення інформаційного аудиту Івано-Франківської обласної державної (військової) адміністрації згідно з додатком 3.

5. Розпорядникам інформації – апарату та структурним підрозділам Івано-Франківської обласної державної адміністрації надати в терміни проведення віддаленого інформаційного аудиту (І етап), визначені у додатку 3 до розпорядження, управлінню цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Івано-Франківської обласної державної адміністрації заповнені анкети віддаленого інформаційного аудиту за формою, наведеною у додатку 4 до розпорядження, для подальшого опрацювання робочою групою.

6. Робочій групі:

- здійснити проведення інформаційного аудиту;

- надати Івано-Франківській обласній державній (військовій) адміністрації звіт про проведення інформаційного аудиту (І і ІІ етапи) до 03.03.2023;

- забезпечити оприлюднення результатів інформаційного аудиту на сайті Івано-Франківської обласної державної (військової) адміністрації та Єдиному державному веб-порталі відкритих даних.

7. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – управління цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Івано-Франківської обласної державної адміністрації (І. Фіняк).

8. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації Б. Футерка.
Голова обласної державної

адміністрації – начальник

обласної військової адміністрації                                  Світлана ОНИЩУКOutdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux