Розпорядження ОДА
Департамент освіти і науки ОДА, від 06 червня 2022 р. № 203/285-р
Київ
Про призначення стипендії голови обласної державної адміністрації та голови обласної ради учасникам антитерористичної операції та Операції Об’єднаних Сил

Про призначення стипендії

голови обласної державної

адміністрації та голови 

обласної ради учасникам 

антитерористичної операції

та Операції Об’єднаних Сил


Відповідно до розпорядження Івано-Франківської обласної державної адміністрації та Івано-Франківської обласної ради від 08.01.2020 № 5/1-р «Про затвердження Положення про призначення стипендії голови обласної державної адміністрації та голови обласної ради учасникам антитерористичної операції та Операції Об’єднаних Сил», зареєстрованого в Південно-Західному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції (м. Івано-Франківськ) 16.01.2020 за № 3/12 (зі змінами), пункту 10.3 Переліку заходів, обсягів та джерел фінансування Програми розвитку освіти Івано-Франківщини на 2016-2023 роки, затвердженої рішенням Івано-Франківської обласної ради від 25.12.2015 № 42-2/2015 (зі змінами) (далі – Програма), враховуючи Протокол № 1 засідання комісії з розгляду питань призначення стипендії голови обласної державної адміністрації та голови обласної ради учасникам антитерористичної операції та Операції Об’єднаних Сил, які за кошти фізичних осіб здобувають вищу або фахову передвищу освіту у закладах державної або комунальної форм власності чи проходять навчання за програмою підготовки офіцерів запасу у закладах вищої освіти, від 24.01.2022:


1. Призначити з січня до червня 2022 року стипендію голови обласної державної адміністрації та голови обласної ради учасникам антитерористичної операції та Операції Об’єднаних Сил, які за кошти фізичних осіб здобувають вищу або фахову передвищу освіту у закладах державної або комунальної форми власності чи проходять навчання за програмою підготовки офіцерів запасу у закладах вищої освіти, студенту Івано-Франківського навчально-наукового інституту менеджменту Західноукраїнського національного університету.

2. Департаменту освіти і науки Івано-Франківської обласної державної адміністрації (В. Кімакович) забезпечити виплату у червні 2022 року стипендії за січень-червень 2022 року у розмірі 8400,00 (вісім тисяч чотириста) грн. за рахунок коштів Програми розвитку освіти Івано-Франківщини на 2016-2023 роки (підпрограма 10. «Розвиток вищої та фахової передвищої освіти», п.10.3).

3. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – департамент освіти і науки Івано-Франківської обласної державної адміністрації (В. Кімакович).

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації Б. Футерка та першого заступника голови Івано-Франківської обласної ради В. Гладія.


Голова обласної

державної адміністрації –

начальник обласної

військової адміністрації                                                                Світлана ОНИЩУК 


Голова  обласної ради                                                                  Олександр СИЧOutdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux