Розпорядження ОДА та обласної ради
Департамент освіти і науки ОДА, від 23 грудня 2021 р. № 548/984-р
Київ
Про призначення стипендії голови обласної державної адміністрації та голови обласної ради студентам Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу

Про призначення стипендії

голови обласної державної

адміністрації та голови обласної 

ради студентам Івано-Франківського

національного технічного

університету нафти і газу 


Відповідно до розпорядження Івано-Франківської обласної державної адміністрації від 01.07.2020 № 337 «Про затвердження Положення про призначення стипендії голови обласної державної адміністрації та голови обласної ради студентам Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, які є переможцями олімпіади з питань місцевого самоврядування, децентралізації влади та публічного управління», зареєстрованого у Південно-Західному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції (м. Івано-Франківськ) 07.07.2020 за № 73/82 (зі змінами), пункту 4.22 Переліку заходів, обсягів та джерел фінансування Програми розвитку освіти Івано-Франківщини на 2016-2023 роки, затвердженої рішенням Івано-Франківської обласної ради від 25.12.2015 № 42-2/2015 (зі змінами) (далі – Програма), враховуючи рішення комісії із встановлення стипендії голови обласної державної адміністрації та голови обласної ради студентам Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, які є переможцями олімпіади з питань місцевого самоврядування, децентралізації влади та публічного управління (протокол засідання комісії із встановлення стипендії голови обласної державної адміністрації та голови обласної ради студентам Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, які є переможцями олімпіади з питань місцевого самоврядування, децентралізації влади та публічного управління, від 21.12.2021 № 1):


1. Призначити стипендію голови обласної державної адміністрації та голови обласної ради студентам Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, які є переможцями олімпіади з питань місцевого самоврядування, децентралізації влади та публічного управління – Галагузі Анастасії Юріївні, Гринюку Богдану Юрійовичу, Дацуну Яну Ярославовичу, Книгиницькому Володимиру Володимировичу, Маріуц Оксані Тарасівні, Мацайлу Владиславу Івановичу, Римчук Божені Ігорівні, Сеньків Анастасії Михайлівні.

2. Департаменту освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації (В. Кімакович) забезпечити виплату стипендії з вересня 2021 року до червня 2022 року за рахунок коштів Програми (підпрограма 4. «Обдаровані діти», п. 4.22).

3. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – департамент освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації (В. Кімакович).

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації Б. Футерка та першого заступника голови Івано-Франківської обласної ради В. Гладія.


Голова обласної державної адміністрації                     Світлана ОНИЩУК

Голова обласної ради                                                       Олександр СИЧ


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux