Розпорядження ОДА
Апарат ОДА, від 04 лютого 2022 р. № 46
Київ
Про попередню оплату товарів, робіт і послуг

Про попередню оплату

товарів, робіт і послуг


Відповідно до Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, постанови Кабінету Міністрів України від 4 грудня 2019 р. № 1070 “Деякі питання здійснення розпорядниками (одержувачами) бюджетних коштів попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти”, з метою здійснення координації роботи розпорядників бюджетних коштів нижчого рівня, забезпечення ефективного, результативного та цільового використання бюджетних коштів:

1. Установити, що Івано-Франківська обласна державна адміністрація (далі – головний розпорядник бюджетних коштів), її структурні підрозділи, районні державні адміністрації та їх структурні підрозділи (далі –розпорядники бюджетних коштів) у договорах про закупівлю товарів, робіт і послуг за КПКВК 7791010 «Здійснення виконавчої влади у Івано-Франківській області» можуть передбачати попередню оплату в разі закупівлі:

товарів, робіт і послуг за поточними видатками, в тому числі комунальних послуг та енергоносіїв – на строк не більше трьох місяців у розмірі до 100 відсотків їх вартості;

періодичних видань – на строк не більше 12 місяців у розмірі до 100 відсотків їх вартості.

2. Установити, що розпорядники бюджетних коштів:

1) здійснюють попередню оплату тільки тих товарів, робіт і послуг, що згідно з договорами про закупівлю передбачається поставити, виконати і надати протягом поточного бюджетного періоду, крім передплати періодичних видань;

2) можуть здійснювати попередню оплату без обмежень кількості платежів, що згідно з договорами про закупівлю передбачається поставити, виконати і надати протягом поточного чи наступного бюджетного періоду;

3) невідкладно інформують Івано-Франківську обласну державну адміністрацію, як головного розпорядника бюджетних коштів, про виконавців робіт, постачальників товарів і надавачів послуг, якими порушено умови договорів щодо попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти.

3. Розпорядникам бюджетних коштів, в особі їх керівників, забезпечити дотримання норм законодавства при здійсненні попередньої оплати товарів, робіт і послуг.

4. Координацію роботи щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – відділ фінансового забезпечення апарату Івано-Франківської облдержадміністрації (Г. Кіндрат).

5. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.


Голова

облдержадміністрації                                   Світлана ОНИЩУК


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux