Київ
Про підготовку підприємств паливно-енергетичного комплексу, житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери Івано-Франківської області до роботи в осінньо-зимовий період 2023/24 року

Про підготовку підприємств 

паливно-енергетичного комплексу,

житлово-комунального господарства

та об’єктів соціальної сфери 

Івано-Франківської області до роботи 

в осінньо-зимовий період 2023/24 року

Відповідно до статей 6, 39, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Закону України «Про правовий режим воєнного стану», указів Президента України від 24.02.2022 № 68/2022 «Про утворення військових адміністрацій» та від 24.02.2022 «Про введення воєнного стану в Україні», затвердженого Законом України від 24.02.2022 № 2102-ІХ (зі змінами), наказу Міністерства палива та енергетики України та Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 10.12.2008 № 620/378 «Про затвердження Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду», з метою координації дій щодо підготовки підприємств паливно-енергетичного комплексу, житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2023/24 року:

1. Утворити обласний оперативний штаб із забезпечення сталого проходження опалювального сезону, організації упередження аварій та проведення оперативних відновлювальних робіт на об’єктах життєзабезпечення Івано-Франківської області в осінньо-зимовий період 2023/24 року у складі згідно з додатком.

2. Затвердити план заходів з підготовки підприємств паливно-енергетичного комплексу, житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери Івано-Франківської області до роботи в осінньо-зимовий період 2023/24 року (додається).

3. Головам районних державних адміністрацій (начальникам районних військових адміністрацій) Івано-Франківської області утворити аналогічні оперативні штаби із забезпечення сталого проходження опалювального сезону, організації упередження аварій та проведення оперативних відновлювальних робіт на об’єктах життєзабезпечення відповідних районів в осінньо-зимовий період 2023/24 року, затвердити відповідні плани заходів і забезпечити їх виконання.

4. Рекомендувати міським, селищним, сільським головам забезпечити виконання завдань, визначених у пункті 3 цього розпорядження.

5. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця ̶ департамент розвитку громад та територій, дорожнього, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури Івано-Франківської облдержадміністрації (Л. Остап’як).

6. Співвиконавцям розпорядження надавати інформацію головному відповідальному виконавцю про виконання завдань, визначених у розпорядженні, щомісячно до 05 числа місяця, наступного за звітним, для подальшого узагальнення та інформування керівництва Івано-Франківської обласної державної (військової) адміністрації щомісячно до 15 числа місяця, наступного за звітним.

7. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови Івано-Франківської облдержадміністрації В. Созоника.

Голова обласної державної

адміністрації – начальник

обласної військової адміністрації                               Світлана ОНИЩУК

 


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux