Розпорядження ОДА
Департамент освіти і науки ОДА, від 05 січня 2022 р. № 1
Київ
Про підготовку та проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2022 році

Про підготовку та проведення

зовнішнього незалежного

оцінювання у 2022 році


Відповідно до Загального порядку проведення зовнішнього незалежного оцінювання, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.08.2004 № 1095 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 24.11.2021 № 1232), Порядку проведення зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 10.01.2017 № 25 (зі змінами), зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 27.01.2017 за № 118/29986, та з метою якісної підготовки до проведення у 2022 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти:

1. Департаменту освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської облдержадміністрації (В. Кімакович) здійснювати:

1.1. Координацію дій між Івано-Франківським регіональним центром оцінювання якості освіти (далі – регіональний центр) та місцевими органами управління освітою, закладами освіти з питань організації та проведення зовнішнього незалежного оцінювання.

1.2. Подання регіональному центру пропозицій щодо формування мережі, пунктів проведення та перевірки зовнішнього незалежного оцінювання, залучення педагогічних, наукових, науково-педагогічних працівників та інших фахівців для роботи в цих пунктах згідно із замовленням, що формується регіональним центром.

1.3. Інформаційно-роз’яснювальну роботу з питань організації та проведення зовнішнього незалежного оцінювання.

2. Головам райдержадміністрацій Івано-Франківської області вжити заходів щодо підготовки та забезпечення належних умов проведення зовнішнього незалежного оцінювання у травні-липні 2022 року, зокрема:

- підготовки до роботи мережі пунктів проведення зовнішнього незалежного оцінювання та перевірки сертифікаційних робіт;

- унесення (за потреби) змін в режим роботи закладів загальної середньої освіти, педагогічних працівників, залучених до проведення зовнішнього незалежного оцінювання, і забезпечення їх участі у роботі в пунктах проведення зовнішнього незалежного оцінювання та перевірки сертифікаційних робіт;

- створення безпечних умов учасникам зовнішнього незалежного оцінювання, у тому числі здійснення профілактичних оглядів пунктів проведення зовнішнього незалежного оцінювання щодо наявності вибухонебезпечних та отруйних речовин, охорони правопорядку в місцях проведення зовнішнього незалежного оцінювання, надання медичної допомоги учасникам зовнішнього оцінювання і працівникам пунктів проведення зовнішнього незалежного оцінювання;

- забезпечення підвезення учасників зовнішнього оцінювання, які є учнями закладів загальної середньої освіти, до населених пунктів, де розташовані пункти зовнішнього оцінювання;

- забезпечення в повному обсязі пунктів проведення зовнішнього незалежного оцінювання з іноземних мов пристроями для програвання аудіо-компакт-дисків зі звуковим записом, що обладнані вмонтованою або зовнішньою акустичною системою (із розрахунку один засіб на одну аудиторію тестування).

3. Рекомендувати:

3.1. Органам місцевого самоврядування Івано-Франківської області забезпечити виконання завдань, визначених у абзацах 2-6 пункту 2 цього розпорядження.

3.2. Головному управлінню Національної поліції в Івано-Франківській області (С. Безпалько) забезпечити функціональне супроводження всіх етапів тестування, зокрема, доставки та зберігання тестових завдань, попередження зловживань і порушень під час організації та проведення тестування.

3.3. Управлінню Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Івано-Франківській області (В. Чернецький) вжити заходів безпеки в пунктах проведення зовнішнього незалежного оцінювання.

4. Департаменту охорони здоров’я Івано-Франківської облдержадміністрації (І. Дмитренко) відповідно до встановленого графіка тестувань організувати чергування медичних працівників у пунктах проведення зовнішнього незалежного оцінювання.

5. Управлінню інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Івано-Франківської облдержадміністрації (І. Лакіза) забезпечити висвітлення ходу проведення зовнішнього незалежного оцінювання в засобах масової інформації.

6. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – департамент освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської облдержадміністрації (В. Кімакович).

7. Співвиконавцям розпорядження до 10.08.2022 подати головному відповідальному виконавцю інформацію про виконання завдань для узагальнення та інформування до 25.08.2022 керівництва Івано-Франківської облдержадміністрації.

8. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови Івано-Франківської облдержадміністрації відповідно до функціональних повноважень.


Голова

облдержадміністрації             Світлана ОНИЩУК


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux