Розпорядження ОДА та обласної ради
Департамент фінансів ОДА, від 26 листопада 2021 р. № 474/867-р
Київ
Про перерозподіл залишку коштів освітньої субвенції

Про перерозподіл залишку

коштів освітньої субвенції 


Відповідно до частини восьмої статті 23, статті 1032 Бюджетного кодексу України, пункту 8 Порядку та умов надання освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 14.01.2015 № 6 (зі змінами):

1. Здійснити у межах загального обсягу бюджетних призначень, передбачених у 2021 році департаменту освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської облдержадміністрації за рахунок залишку коштів освітньої субвенції, який склався станом на 01.01.2021, перерозподіл видатків шляхом зменшення бюджетних призначень по загальному фонду (видатки споживання) за кодом бюджетної програми 0611142 «Інші програми та заходи у сфері освіти» на суму 5 000,0 тис. гривень (п’ять мільйонів гривень) на виконання заходів Програми розвитку освіти Івано-Франківщини на 2016-2023 роки (для оснащення закладів загальної середньої освіти шкільними меблями) та відповідно збільшення їх обсягу по спеціальному фонду (видатки розвитку).

При цьому здійснити передачу коштів із загального фонду до бюджету розвитку спеціального фонду на суму 5 000,0 тис. гривень (п’ять мільйонів гривень).

2. Департаменту освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської облдержадміністрації (В. Кімакович) забезпечити подання цього розпорядження на розгляд постійної комісії Івано-Франківської обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій.

3. Департаменту фінансів Івано-Франківської обласної державної адміністрації (І. Мацькевич) після погодження зазначеного перерозподілу внести відповідні зміни до розпису обласного бюджету на 2021 рік за програмною та економічною ознаками.

4. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – департамент освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської облдержадміністрації (В. Кімакович).

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації відповідно до функціональних повноважень та першого заступника голови Івано-Франківської обласної ради В. Гладія.


Голова обласної державної адміністрації                      Світлана ОНИЩУК

Голова обласної ради                                                             Олександр СИЧOutdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux