Розпорядження ОДА
Департамент освіти і науки ОДА, від 17 жовтня 2022 р. № 386
Київ
Про перерозподіл видатків бюджету

Про перерозподіл

видатків бюджету
Відповідно до законів України «Про правовий режим воєнного стану», «Про місцеві державні адміністрації», частини восьмої статті 23, пункту 22 розділу VI «Прикінцеві та перехідні положення» Бюджетного кодексу України, постанов Кабінету Міністрів України від 12.01.2011 № 18 «Про затвердження Порядку передачі бюджетних призначень, перерозподілу видатків бюджету і надання кредитів з бюджету» (зі змінами), від 14.01.2015 № 6 «Деякі питання надання освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам» (зі змінами), від 11.03.2022 № 252 «Деякі питання формування та виконання місцевих бюджетів у період воєнного стану» (зі змінами):


1. Здійснити у межах загального обсягу бюджетних призначень, передбачених департаменту освіти і науки Івано-Франківської облдержадміністрації на 2022 рік, перерозподіл видатків шляхом:

зменшення їх обсягу по загальному фонду (видатки споживання) за кодом бюджетної програми 0611032 «Надання загальної середньої освіти спеціальними закладами загальної середньої освіти для дітей, які потребують корекції фізичного та/або розумового розвитку» на суму 179 700,00 (сто сімдесят дев’ять тисяч сімсот) гривень, в т. ч. оплата праці – 147 300,00 (сто сорок сім тисяч триста) гривень;

збільшення їх обсягу по загальному фонду (видатки споживання) за кодом бюджетної програми 0611102 «Підготовка кадрів закладами фахової передвищої освіти за рахунок освітньої субвенції» на суму 179 700,00 (сто сімдесят дев’ять тисяч сімсот) гривень на оплату праці з нарахуваннями.

2. Департаменту фінансів Івано-Франківської облдержадміністрації (І. Мацькевич) забезпечити внесення відповідних змін до розпису обласного бюджету на 2022 рік за програмною та економічною ознаками.

3. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – департамент освіти і науки Івано-Франківської облдержадміністрації (В. Кімакович).

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації Б. Футерка.

 

 

Голова обласної державної 

адміністрації – начальник

 обласної військової адміністрації                                                    Світлана ОНИЩУК


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux