Розпорядження ОДА
Департамент соціальної політики ОДА, від 16 вересня 2022 р. № 338
Київ
Про перерозподіл видатків бюджету

Про перерозподіл видатків бюджету


Відповідно до закону України «Про правовий режим воєнного стану», частин сьомої, восьмої статті 23 Бюджетного кодексу України:

1. Здійснити перерозподіл видатків бюджету, передбачених департаменту соціальної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації на 2022 рік, а саме:

зменшити бюджетні призначення по загальному фонду (видатки споживання) за кодом бюджетної програми 0813140 «Оздоровлення та відпочинок дітей (крім заходів з оздоровлення дітей, що здійснюються за рахунок коштів на оздоровлення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи)» на суму 2 590 600 (два мільйони п’ятсот дев’яносто тисяч шістсот) гривень;

збільшити бюджетні призначення по загальному фонду (видатки споживання) за кодом бюджетної програми 0813102 «Забезпечення соціальними послугами стаціонарного догляду з наданням місця для проживання, всебічної підтримки, захисту та безпеки осіб, які не можуть вести самостійний спосіб життя через похилий вік, фізичні та розумові вади, психічні захворювання або інші хвороби» на суму 898 600 (вісімсот дев’яносто вісім тисяч шістсот) гривень на оплату комунальних послуг та енергоносіїв;

збільшити бюджетні призначення по загальному фонду (видатки споживання) за кодом бюджетної програми 0813241 «Забезпечення діяльності інших закладів у сфері соціального захисту і соціального забезпечення» на суму 692 000 (шістсот дев’яносто дві тисячі) гривень на оплату комунальних послуг та енергоносіїв;

збільшити бюджетні призначення по загальному фонду (видатки споживання) за кодом бюджетної програми 0813242 «Інші заходи у сфері соціального захисту і соціального забезпечення» (на виконання заходів обласної комплексної Програми соціального захисту населення Івано-Франківської області на 2022-2026 роки) на суму 1 000 000 (один мільйон) гривень.

2. Департаменту соціальної політики Івано-Франківської облдержадміністрації (У. Миронюк) забезпечити подання цього розпорядження на розгляд постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій.

3. Департаменту фінансів Івано-Франківської облдержадміністрації (І. Мацькевич) після погодження зазначеного перерозподілу внести відповідні зміни до розпису обласного бюджету на 2022 рік за програмною та економічною ознаками.

4. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – департамент соціальної політики Івано-Франківської облдержадміністрації (У. Миронюк).

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови Івано-Франківської облдержадміністрації Л. Сірко.


Голова обласної державної

адміністрації – начальник

обласної військової адміністрації                 Світлана ОНИЩУК


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux