Розпорядження ОДА
Департамент соціальної політики ОДА, від 16 вересня 2022 р. № 339
Київ
Про перерозподіл видатків бюджету

Про перерозподіл видатків

бюджетуВідповідно до Закону України «Про правовий режим воєнного стану», частин сьомої, восьмої статті 23 Бюджетного кодексу України:

1. Здійснити перерозподіл видатків бюджету, передбачених департаменту соціальної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації на 2022 рік, а саме:

зменшити бюджетні призначення по загальному фонду (видатки споживання) за кодом бюджетної програми 0813242 «Інші заходи у сфері соціального захисту і соціального забезпечення» (на виконання заходів обласної комплексної Програми соціального захисту населення Івано-Франківської області на 2022-2026 роки) на суму 300 000 (триста тисяч) гривень;

збільшити бюджетні призначення по спеціальному фонду (видатки розвитку) за кодом бюджетної програми 0813102 «Забезпечення проживання, всебічної підтримки, захисту та безпеки осіб, які не можуть вести самостійний спосіб життя через похилий вік, фізичні та розумові вади, психічні захворювання» на суму 140 000 (сто сорок тисяч) гривень;

збільшити бюджетні призначення по спеціальному фонду (видатки розвитку) за кодом бюджетної програми 0813105 «Надання реабілітаційних послуг особам з інвалідністю та дітям з інвалідністю» на суму 140 000 (сто сорок тисяч) гривень;

збільшити бюджетні призначення по спеціальному фонду (видатки розвитку) за кодом бюджетної програми 0813241 «Забезпечення діяльності інших закладів у сфері соціального захисту і соціального забезпечення» на суму 20 000 (двадцять тисяч) гривень.

При цьому здійснити передачу коштів із загального фонду до бюджету розвитку спеціального фонду на суму 300 000 (триста тисяч) гривень.

2. Департаменту соціальної політики Івано-Франківської облдержадміністрації (У. Миронюк) забезпечити подання цього розпорядження на розгляд постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій.

3. Департаменту фінансів Івано-Франківської облдержадміністрації (І. Мацькевич) після погодження зазначеного перерозподілу внести відповідні зміни до розпису обласного бюджету на 2022 рік за програмною та економічною ознаками.

4. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – департамент соціальної політики Івано-Франківської облдержадміністрації (У. Миронюк).

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови Івано-Франківської облдержадміністрації Л. Сірко.


Голова обласної державної

адміністрації – начальник

обласної військової адміністрації                                      Світлана ОНИЩУК


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux