Розпорядження ОДА
Київ
Про перерозподіл субвенції

Про перерозподіл субвенції

 

Відповідно до статей 6, 23, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», постанови Кабінету Міністрів України від 26.05.2021 № 615 «Деякі питання забезпечення дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа житлом та підтримки малих групових будинків», протоколу засідання регіональної комісії щодо надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проєктні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, підтримку малих групових будинків та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа від 01.12.2021 № 2:


1. Здійснити перерозподіл бюджетних призначень, передбачених на 2021 рік департаменту соціальної політики Івано-Франківської облдержадміністрації по загальному фонду (видатки розвитку) за кодом бюджетної програми 0819270 «Субвенція з місцевого бюджету на проєктні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету», а саме зменшити призначення бюджету Івано-Франківської міської територіальної громади на суму 117 393,90 гривень (сто сімнадцять тисяч триста дев’яносто три гривні дев’яносто копійок) (виплата грошової компенсації за належні для отримання житлові приміщення для осіб з числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування) та відповідно збільшити їх бюджету Коломийської міської територіальної громади на суму 117 393,90 гривень (сто сімнадцять тисяч триста дев’яносто три гривні дев’яносто копійок) (нове будівництво приміщень для розміщення малого групового будинку).

2. Департаменту соціальної політики Івано-Франківської облдержадміністрації (В. Корженьовський) забезпечити подання цього розпорядження на погодження з постійною комісією Івано-Франківської обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій.

3. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – департамент соціальної політики Івано-Франківської облдержадміністрації (В. Корженьовський).

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови Івано-Франківської облдержадміністрації Л. Сірко.

 


Голова облдержадміністрації                                        Світлана ОНИЩУКOutdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux