Розпорядження ОДА
Київ
Про перерозподіл бюджетних призначень

Про перерозподіл 

бюджетних призначеньВідповідно до частин шостої та восьмої статті 23 Бюджетного кодексу України, Закону України «Про місцеві державні адміністрації»:


1. Здійснити перерозподіл бюджетних призначень між головними розпорядниками коштів обласного бюджету на 2021 рік:

1.1. Зменшити бюджетні призначення департаменту фінансів Івано-Франківської облдержадміністрації по загальному фонду (видатки споживання) за кодом бюджетної програми 3719770 «Інші субвенції із місцевого бюджету» в сумі 1 253 000 гривень (один мільйон двісті п’ятдесят три тисячі гривень), а саме на:

поховання померлих (загиблих) учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни в сумі 150 500 гривень (сто п’ятдесят тисяч п’ятсот гривень);

додаткові виплати ветеранам ОУН-УПА в сумі 802 500 гривень (вісімсот дві тисячі п’ятсот гривень);

додаткові виплати бійцям-добровольцям, які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на Сході України, з розрахунку 500,0 гривень в місяць на одну особу в сумі 300 000 гривень (триста тисяч гривень).

1.2. Збільшити бюджетні призначення департаменту соціальної політики Івано-Франківської облдержадміністрації на суму 1 253 000 гривень (один мільйон двісті п’ятдесят три тисячі гривень), з них:

по загальному фонду (видатки споживання):

за кодом бюджетної програми 0813101 «Забезпечення соціальними послугами стаціонарного догляду з наданням місця для проживання дітей з вадами фізичного та розумового розвитку» в сумі 30 000 гривень (тридцять тисяч гривень) на оплату комунальних послуг та енергоносіїв;

за кодом бюджетної програми 0813102 «Забезпечення соціальними послугами стаціонарного догляду з наданням місця для проживання, всебічної підтримки, захисту та безпеки осіб, які не можуть вести самостійний спосіб життя через похилий вік, фізичні та розумові вади, психічні захворювання або інші хвороби» в сумі 260 000 гривень (двісті шістдесят тисяч гривень) на оплату комунальних послуг та енергоносіїв;

за кодом бюджетної програми 0813242 «Інші заходи у сфері соціального захисту і соціального забезпечення» на виконання заходів:

обласної комплексної Програми соціального захисту населення Івано-Франківської області на 2017-2021 роки (на виплату одноразової грошової допомоги на лікування та вирішення невідкладних соціально-побутових питань жителям області) на суму 463 000 гривень (чотириста шістдесят три тисячі гривень);

обласної Програми підтримки сімей загиблих, постраждалих учасників Революції Гідності, учасників бойових дій, осіб, які перебувають чи перебували у складі добровольчих формувань, що утворилися для захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, та інших громадян, які залучалися і брали безпосередню участь в антитерористичній операції в районах її проведення, чи у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення (на надання матеріальної допомоги на лікування учасникам АТО/ООС, членам їх сімей) в сумі 300 000 гривень (триста тисяч гривень);

по спеціальному фонду (видатки розвитку):

за кодом бюджетної програми 0813102 «Забезпечення соціальними послугами стаціонарного догляду з наданням місця для проживання, всебічної підтримки, захисту та безпеки осіб, які не можуть вести самостійний спосіб життя через похилий вік, фізичні та розумові вади, психічні захворювання або інші хвороби» в сумі 200 000 гривень (двісті тисяч гривень).

При цьому здійснити передачу коштів із загального фонду до бюджету розвитку спеціального фонду на суму 200 000 гривень (двісті тисяч гривень).

2. Департаменту соціальної політики Івано-Франківської облдержадміністрації (В. Корженьовський) забезпечити подання цього розпорядження на розгляд постійної комісії Івано-Франківської обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій.

3. Департаменту фінансів Івано-Франківської облдержадміністрації (І. Мацькевич) після погодження зазначеного перерозподілу внести відповідні зміни до розпису обласного бюджету на 2021 рік за програмною та економічною ознаками.

4. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – департамент соціальної політики Івано-Франківської облдержадміністрації (В. Корженьовський).

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови Івано-Франківської облдержадміністрації Л. Сірко.

 

 

Голова облдержадміністрації                                                Світлана ОНИЩУК


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux