Розпорядження ОДА
Департамент фінансів ОДА, від 03 червня 2022 р. № 201
Київ
Про перерозподіл бюджетних призначень

Про перерозподіл

бюджетних призначень


Відповідно до законів України «Про правовий режим воєнного стану» та «Про місцеві державні адміністрації», статті 23 Бюджетного кодексу України, пункту 22 розділу VI «Прикінцеві та перехідні положення» Бюджетного кодексу України, з метою забезпечення мобілізаційної підготовки та оборонної роботи в області:


1. Здійснити перерозподіл бюджетних призначень, передбачених управлінню з питань цивільного захисту Івано-Франківської обласної державної адміністрації на 2022 рік, за кодом бюджетної програми 2918110 «Заходи із запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій та наслідків стихійного лиха», зменшивши бюджетні призначення по загальному фонду (видатки споживання) на суму 70 000 (сімдесят тисяч) гривень (на виконання заходів комплексної цільової соціальної програми розвитку цивільного захисту Івано-Франківської області на 2022-2025 роки) та відповідно збільшивши їх по спеціальному фонду (видатки розвитку).

При цьому здійснити передачу коштів із загального фонду до бюджету розвитку спеціального фонду в сумі 70 000 (сімдесят тисяч) гривень.

2. Здійснити перерозподіл бюджетних призначень, передбачених департаменту розвитку громад та територій, дорожнього, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури Івано-Франківської обласної державної адміністрації на 2022 рік, за кодом бюджетної програми 1917340 «Проектування, реставрація та охорона пам’яток архітектури», зменшивши бюджетні призначення по спеціальному фонду (видатки розвитку) на суму 500 000 (п’ятсот тисяч) гривень (на виконання заходів регіональної цільової програми паспортизації пам’яток містобудування та архітектури Івано-Франківської області на 2021-2025 роки) та відповідно збільшивши їх по загальному фонду (видатки споживання).

При цьому зменшити передачу коштів із загального фонду до бюджету розвитку спеціального фонду в сумі 500 000 (п’ятсот тисяч) гривень.

3. Департаменту фінансів Івано-Франківської обласної державної адміністрації (І. Мацькевич) забезпечити внесення відповідних змін до розпису обласного бюджету на 2022 рік за програмною та економічною ознаками.

4. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – департамент фінансів Івано-Франківської обласної державної адміністрації (І. Мацькевич).

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації В. Ільчишина.


Голова обласної державної

адміністрації – начальник

обласної військової адміністрації          Світлана ОНИЩУК


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux