Розпорядження ОДА
Київ
Про перерозподіл бюджетних призначень

Про перерозподіл 

бюджетних призначень


Відповідно до частин шостої та восьмої статті 23 Бюджетного кодексу України, Закону України «Про місцеві державні адміністрації»:


1. Здійснити перерозподіл бюджетних призначень між головними розпорядниками коштів обласного бюджету на 2021 рік:

1.1. Зменшити бюджетні призначення департаменту фінансів Івано-Франківської облдержадміністрації по загальному фонду (видатки споживання) за кодом бюджетної програми 3719770 «Інші субвенції із місцевого бюджету» на додаткові виплати бійцям-добровольцям, які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на Сході України, з розрахунку 500 гривень ( п’ятсот гривень) в місяць на одну особу, в сумі 60 000 гривень (шістдесят тисяч гривень), а саме:

бюджету Новицької сільської територіальної громади в сумі 18 000 гривень (вісімнадцять тисяч гривень);

бюджету Отинійської селищної територіальної громади в сумі 18 000 гривень (вісімнадцять тисяч гривень);

бюджету Косівської міської територіальної громади в сумі 12 000 гривень (дванадцять тисяч гривень);

бюджету Снятинської міської територіальної громади в сумі 12 000 гривень (дванадцять тисяч гривень).

1.2. Збільшити бюджетні призначення департаменту соціальної політики Івано-Франківської облдержадміністрації по загальному фонду (видатки споживання) за кодом бюджетної програми 0813242 «Інші заходи у сфері соціального захисту і соціального забезпечення» на виконання заходів обласної Програми підтримки сімей загиблих, постраждалих учасників Революції Гідності, учасників бойових дій, осіб, які перебувають чи перебували у складі добровольчих формувань, що утворилися для захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, та інших громадян, які залучалися і брали безпосередню участь в антитерористичній операції в районах її проведення, чи у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення (на надання матеріальної допомоги на лікування учасникам АТО/ООС, членам їх сімей) в сумі 60 000 гривень (шістдесят тисяч гривень).

2. Департаменту соціальної політики Івано-Франківської облдержадміністрації (В. Корженьовський) забезпечити подання цього розпорядження на розгляд постійної комісії Івано-Франківської обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій.

3. Департаменту фінансів Івано-Франківської облдержадміністрації (І. Мацькевич) після погодження зазначеного перерозподілу внести відповідні зміни до розпису обласного бюджету на 2021 рік за програмною та економічною ознаками.

4. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – департамент соціальної політики Івано-Франківської облдержадміністрації (В. Корженьовський).

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови Івано-Франківської облдержадміністрації Л. Сірко.

 

 

Голова облдержадміністрації                                             Світлана ОНИЩУК

 


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux