Розпорядження ОДА
Департамент освіти і науки ОДА, від 11 жовтня 2022 р. № 381
Київ
Про перерозподіл бюджетних призначень

Про перерозподіл

бюджетних призначень


Відповідно до законів України «Про правовий режим воєнного стану», «Про місцеві державні адміністрації», частини восьмої статті 23, пункту 22 розділу VI «Прикінцеві та перехідні положення» Бюджетного кодексу України, постанов Кабінету Міністрів України від 12.01.2011 № 18 «Про затвердження Порядку передачі бюджетних призначень, перерозподілу видатків бюджету і надання кредитів з бюджету», від 14.01.2015 № 6 «Деякі питання надання освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам» (зі змінами), від 11.03.2022 № 252 «Деякі питання формування та виконання місцевих бюджетів у період воєнного стану»:


1. Здійснити перерозподіл бюджетних призначень, передбачених у 2022 році департаменту освіти і науки Івано-Франківської облдержадміністрації, шляхом:

зменшення їх обсягу по загальному фонду (видатки споживання) за:

кодом бюджетної програми 0611032 «Надання загальної середньої освіти спеціальними закладами загальної середньої освіти для дітей, які потребують корекції фізичного та/або розумового розвитку» на суму 244 100,00 (двісті сорок чотири тисячі сто) гривень, в т. ч. оплата праці – 200 000,00 (двісті тисяч) гривень;

кодом бюджетної програми 0611033 «Надання загальної середньої освіти спеціалізованими закладами загальної середньої освіти» на суму 666 100,00 (шістсот шістдесят шість тисяч сто) гривень, в т. ч. оплата праці – 546 000,00 (п’ятсот сорок шість тисяч) гривень;

збільшення їх обсягу по загальному фонду (видатки споживання) за кодом бюджетної програми 0619310 «Субвенція з місцевого бюджету на здійснення переданих видатків у сфері освіти за рахунок коштів освітньої субвенції» для надання субвенції бюджету Івано-Франківської міської територіальної громади по загальному фонду (видатки споживання) на суму 910 200,00 (дев’ятсот десять тисяч двісті) гривень для оплати праці з нарахуваннями педагогічним працівникам ліцею № 10 Івано-Франківської міської ради.

2. Департаменту фінансів Івано-Франківської облдержадміністрації (І. Мацькевич) забезпечити внесення відповідних змін до розпису обласного бюджету на 2022 рік за програмною та економічною ознаками.

3. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – департамент освіти і науки Івано-Франківської облдержадміністрації (В. Кімакович).

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації відповідно до функціональних повноважень.

 

 

Голова обласної державної 

адміністрації – начальник

 обласної військової адміністрації                                                             Світлана ОНИЩУК


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux