Розпорядження ОДА
Департамент освіти і науки ОДА, від 18 серпня 2022 р. № 280
Київ
Про перерозподіл бюджетних призначень

Про перерозподіл

бюджетних призначень


Відповідно до законів України «Про правовий режим воєнного стану», «Про місцеві державні адміністрації», частини восьмої статті 23, пункту 22 розділу VI «Прикінцеві та перехідні положення» Бюджетного кодексу України та рішення Івано-Франківської обласної ради від 06.07.2022 № 483-15/2022 «Про зміну типу та найменування Івано-Франківського навчально-реабілітаційного центру Івано-Франківської обласної ради»:

1. Здійснити у межах загального обсягу бюджетних призначень, передбачених у 2022 році департаменту освіти і науки Івано-Франківської обласної державної адміністрації, перерозподіл видатків, зменшивши бюджетні призначення по загальному фонду (видатки споживання) за:

кодом бюджетної програми 0611025 «Надання загальної середньої освіти навчально-реабілітаційними центрами для дітей з особливими освітніми потребами, зумовленими складними порушеннями розвитку» на суму 9 898 415 (дев’ять мільйонів вісімсот дев’яносто вісім тисяч чотириста п’ятнадцять) гривень (в т. ч. за рахунок додаткової дотації з державного бюджету місцевим бюджетам для надання компенсації закладам комунальної форми власності, закладам освіти державної форми власності, що передані на фінансування з місцевих бюджетів, закладам спільної власності територіальних громад області, що перебувають в управлінні обласних рад – 574 515 (п’ятсот сімдесят чотири тисячі п’ятсот п’ятнадцять) гривень, в т. ч. оплата праці – 4 469 600 (чотири мільйони чотириста шістдесят дев’ять тисяч шістсот) гривень, оплата комунальних послуг та енергоносіїв – 3 209 815 (три мільйони двісті дев’ять тисяч вісімсот п’ятнадцять) гривень;

кодом бюджетної програми 0611035 «Надання загальної середньої освіти навчально-реабілітаційними центрами для дітей з особливими освітніми потребами, зумовленими складними порушеннями розвитку» на суму 12 956 400 (дванадцять мільйонів дев’ятсот п’ятдесят шість тисяч чотириста) гривень, в т. ч. оплата праці – 10 620 000 (десять мільйонів шістсот двадцять тисяч) гривень.

При цьому відповідно збільшити їх по загальному фонду (видатки споживання) за:

кодом бюджетної програми 0611022 «Надання загальної середньої освіти спеціальними закладами загальної середньої освіти для дітей, які потребують корекції фізичного та/або розумового розвитку» на суму 9 898 415 (дев’ять мільйонів вісімсот дев’яносто вісім тисяч чотириста п’ятнадцять) гривень, (в т. ч. за рахунок додаткової дотації з державного бюджету місцевим бюджетам для надання компенсації закладам комунальної форми власності, закладам освіти державної форми власності, що передані на фінансування з місцевих бюджетів, закладам спільної власності територіальних громад області, що перебувають в управлінні обласних рад – 574 515 (п’ятсот сімдесят чотири тисячі п’ятсот п’ятнадцять) гривень, в т. ч. оплата праці – 4 469 600 (чотири мільйони чотириста шістдесят дев’ять тисяч шістсот) гривень, оплата комунальних послуг та енергоносіїв – 3 209 815 (три мільйони двісті дев’ять тисяч вісімсот п’ятнадцять) гривень;

кодом бюджетної програми 0611032 «Надання загальної середньої освіти спеціальними закладами загальної середньої освіти для дітей, які потребують корекції фізичного та/або розумового розвитку» на суму 12 956 400 (дванадцять мільйонів дев’ятсот п’ятдесят шість тисяч чотириста) гривень, в т. ч. оплата праці – 10 620 000 (десять мільйонів шістсот двадцять тисяч) гривень.

На момент передачі здійснити передачу касових видатків та залишків коштів на реєстраційних рахунках, відкритих розпорядником коштів – Івано-Франківським навчально-реабілітаційним центром Івано-Франківської обласної ради в органах Державної казначейської служби України, та непогашених бюджетних зобов’язань до розпорядника коштів – Івано-Франківської спеціальної школи Івано-Франківської обласної ради.

2. Департаменту освіти і науки Івано-Франківської обласної державної адміністрації (В. Кімакович) забезпечити внесення змін до спеціального фонду кошторису установи за власними надходженнями з урахуванням вимог пункту 49 постанови Кабінету Міністрів України від 28.02.2002 № 228 «Про затвердження Порядку складання, розгляду, затвердження та основних вимог до виконання кошторисів бюджетних установ» (зі змінами).

3. Департаменту фінансів Івано-Франківської облдержадміністрації (І. Мацькевич) в установленому порядку внести відповідні зміни до розпису обласного бюджету на 2022 рік за програмною та економічною класифікацією видатків.

4. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – департамент освіти і науки Івано-Франківської облдержадміністрації (В. Кімакович).

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації відповідно до функціональних повноважень.


Голова обласної державної

адміністрації – начальник

обласної військової адміністрації                        Світлана ОНИЩУК


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux