Про переоформлення ліцензій

Відповідно до законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про ліцензування видів господарської діяльності», постанови Кабінету Міністрів України від 05.08.2015 № 609 «Про затвердження переліку органів ліцензування та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України», постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 22.03.2017 № 308 «Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності у сфері теплопостачання», розпорядження Івано-Франківської облдержадміністрації від 30.10.2015 № 721 «Про ліцензування» (зі змінами) та враховуючи протокол ліцензійної комісії з питань ліцензування господарської діяльності з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, виробництва теплової енергії, транспортування теплової енергії магістральними і місцевими (розподільчими) тепловими мережами та постачання теплової енергії від 01.02.2023 № 10:


1. Переоформити на безстрокові ліцензії, які були чинними на день набрання чинності Законом України «Про ліцензування видів господарської діяльності», видані суб’єкту господарювання – Державна установа «Івано-Франківська установа виконання покарань (№ 12)», код ЄДРПОУ 08563624, Івано-Франківська область, Івано-Франківський район, місто Івано-Франківськ, вулиця Євгена Коновальця, будинок 70А:

- на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії (крім виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях, когенераційних установках та установках з використанням альтернативних джерел енергії);

- на право провадження господарської діяльності з постачання теплової енергії.

2. Визнати недійсними ліцензії, видані суб’єкту господарювання – ІВАНО-ФРАНКІВСЬКИЙ СЛІДЧИЙ ІЗОЛЯТОР УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОГО ДЕПАРТАМЕНТУ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ВИКОНАННЯ ПОКАРАНЬ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ, код ЄДРПОУ 08563624, Івано-Франківська область, Івано-Франківський район, місто Івано-Франківськ, вулиця Євгена Коновальця, будинок 70:

- на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії (крім певних видів господарської діяльності у сфері теплопостачання, якщо теплова енергія виробляється на теплоелектроцентралях, когенераційних установках з використанням нетрадиційних або поновлювальних джерел енергії) від 08.12.2011, ліцензійна серія АГ № 580438;

- на право провадження господарської діяльності з постачання теплової енергії від 08.12.2011, ліцензійна серія АГ № 580439.

3. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – департамент розвитку громад та територій, дорожнього, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури Івано-Франківської облдержадміністрації (Л. Остап’як).

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови Івано-Франківської облдержадміністрації В. Созоника.


Голова обласної державної

адміністрації – начальник

обласної військової адміністрації                                    Світлана ОНИЩУК


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux