Розпорядження ОДА
Київ
Про передачу та перерозподіл бюджетних призначень

Про передачу та перерозподіл

бюджетних призначень


Відповідно до законів України «Про правовий режим воєнного стану», «Про місцеві державні адміністрації», частин шостої, сьомої, восьмої статті 23 Бюджетного кодексу України:

1. Здійснити передачу бюджетних призначень на 2022 рік:

1.1. Зменшити бюджетні призначення управлінню культури, національностей та релігій Івано-Франківської облдержадміністрації по загальному фонду (видатки споживання) за кодом бюджетної програми 1014082 «Інші заходи в галузі культури і мистецтва» на виконання регіональної цільової програми «Духовне життя» на 2022-2026 роки на суму 60 000,00 (шістдесят тисяч) гривень.

1.2. Збільшити бюджетні призначення департаменту фінансів Івано-Франківської облдержадміністрації за кодом бюджетної програми 3719770 «Інші субвенції з місцевого бюджету» по загальному фонду (видатки споживання) на суму 60 000,00 (шістдесят тисяч) гривень для надання субвенції з обласного бюджету бюджету Солотвинської селищної територіальної громади для проведення прощі до Великоскитського Хрестовоздвиженського Манявського чоловічого монастиря Івано-Франківсько-Галицької Єпархії УПЦ.

2. Здійснити в межах обсягу бюджетних призначень, передбачених у 2022 році управлінню культури, національностей та релігій Івано-Франківської облдержадміністрації, перерозподіл видатків за кодом бюджетної програми 1014030 «Забезпечення діяльності бібліотек» шляхом зменшення їх обсягу по спеціальному фонду (видатки розвитку) та відповідно збільшення їх обсягу по загальному фонду (видатки споживання) на суму 33 000,00 (тридцять три тисячі) гривень.

При цьому зменшити передачу коштів із загального фонду до бюджету розвитку спеціального фонду в сумі 33 000,00 (тридцять три тисячі) гривень.

3. Управлінню культури, національностей та релігій Івано-Франківської облдержадміністрації (В. Федорак) забезпечити подання цього розпорядження на розгляд постійної комісії Івано-Франківської обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій.

4. Департаменту фінансів Івано-Франківської облдержадміністрації (І. Мацькевич) в установленому порядку внести відповідні зміни до розпису обласного бюджету на 2022 рік за програмною та економічною ознаками.

5. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – управління культури, національностей та релігій Івано-Франківської облдержадміністрації (В. Федорак).

6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації Б. Футерка.Голова обласної державної

адміністрації – начальник обласної

військової адміністрації                                                          Світлана ОНИЩУК


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux