Розпорядження ОДА
Київ
Про передачу бюджетних призначень

Про передачу бюджетних призначень

 

 

Відповідно до частини шостої статті 23 Бюджетного кодексу України:


1. Здійснити передачу бюджетних призначень на 2021 рік:

1.1. Зменшити бюджетні призначення, передбачені управлінню культури, національностей та релігій облдержадміністрації, на
суму 210,0 тис. грн., зокрема за:

кодом бюджетної програми 1014020 «Фінансова підтримка філармоній, художніх і музичних колективів, ансамблів, концертних та циркових організацій» на проведення культурно-мистецьких заходів, на виконання регіональної цільової комплексної програми «Культура
Івано-Франківщини» на 2021 рік по загальному фонду (видатки споживання) на суму 100,0 тис. гривень;

кодом бюджетної програми 1014030 «Забезпечення діяльності бібліотек» по загальному фонду (видатки споживання) на суму
80,339 тис. гривень;

кодом бюджетної програми 1014082 «Інші заходи в галузі культури і мистецтва» на виконання регіональної цільової комплексної програми «Культура Івано-Франківщини» на 2021 рік по спеціальному фонду (видатки розвитку) на суму 29,661 тис. гривень.

1.2. Збільшити бюджетні призначення департаменту фінансів облдержадміністрації за кодом бюджетної програми 3719770 «Інші субвенції з місцевого бюджету» по спеціальному фонду (видатки розвитку) на суму 210,0 тис. гривень для надання субвенції бюджету Нижньовербізької сільської територіальної громади для здійснення ремонтно-реставраційних робіт об’єкта ЮНЕСКО – церкви Різдва Пресвятої Богородиці с. Нижній Вербіж.

При цьому, здійснити передачу коштів із загального фонду до бюджету розвитку (спеціального фонду) на суму 180,339 тис. гривень.

2. Управлінню культури, національностей та релігій облдержадміністрації (В. Федорак) забезпечити подання цього розпорядження на розгляд постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій.

3. Департаменту фінансів облдержадміністрації (І. Мацькевич) в установленому порядку внести відповідні зміни до розпису обласного бюджету на 2021 рік за програмною та економічною класифікацією видатків.

4. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – управління культури, національностей та релігій обласної державної адміністрації (В. Федорак).

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації відповідно до функціональних повноважень.

 

 

 

Голова обласної державної адміністрації                                          Світлана ОНИЩУК


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux